Na czacie z Panem Bogiem

Niespotykana konwencja książki sprawi, że sięgną po nią młodzi ludzie, nawet ci, którzy niespecjalnie lubią czytać, a wolny czas spędzają zwykle przed monitorem komputera. Jest to bowiem zapis rozmów z czata, z zachowaną oryginalną grafiką i stylem. Zaskakujące spotkania i ciekawe historie opowiedziane przez młodych ludzi ich językiem kończą się poszukiwaniem rzeczowych odpowiedzi na trudne pytania i próbą wspólnego rozwiązania trudnych problemów. Dialogi są bardzo naturalne, bez sztucznego moralizowania. Wieczorne rozmowy on-line, w których uczestniczy Bóg, uświadamiają, że można z Nim rozmawiać o wszystkim! Na czacie z Panem Bogiem to książka na czasie!

Informacje dodatkowe o Na czacie z Panem Bogiem:

Na czacie z Panem Bogiem - opinie o książce

Avatar użytkownika - white_swan
white_swan
Przeczytane:2013-11-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2013,
Kilkoro nastolatków co jakiś czas spotyka się na internetowym czacie, gdzie mogą pozwierzać się ze swoich problemów i wątpliwości. Jak wielkie jest ich zdziwienie, gdy pewnego dnia przyłącza się do nich nowa osoba, która podaje się za Boga. Choć początkowo uważają to za jakiś żart, z czasem przekonują się, że Bóg naprawdę rozmawia z nimi na czacie, a internetowy pokój rozmów staje się miejscem dyskusji na temat wiary i pokrewne tematy. Książka w przystępny sposób wyjaśnia młodym ludziom najważniejsze zagadnienia związane z religią - gdy sam Bóg tłumaczy ustanowione zasady czy fragmenty z Pisma Świętego, przemawia zrozumiałym językiem i bez zbędnych informacji. Każdy z uczestników czatu, choć inny, to jednak nie jest idealny i zmaga się z własnymi problemami, przez co łatwo można się z nimi utożsamić. Warto podsunąć tę książkę nastolatkowi, który ma jakieś wątpliwości, szczególnie te związane z wiarą.
Avatar użytkownika - talithakum
talithakum