Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca

Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca! Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. O autorze: Vincent Harris – ekspert w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Jest cenionym coachem i mentorem dyrektorów generalnych wielkich i mniejszych firm, wybitnych sportowców, a także ludzi, którzy wymagają od siebie więcej, a od życia oczekują pozytywnych zaskoczeń, nade wszystko zaś stworzenia możliwości do nieskrępowanego, owocnego działania. Harris pracuje dla takich firm, jak: Boeing i Honda, także dla Pentagonu. Jako popularny mówca i wykładowca seminaryjny, Autor prowadzi, z wielkim powodzeniem, indywidualne szkolenia i konsultacje. Jest autorem książki Sekrety skuteczności i współautorem kolejnej, pt. Jak skutecznie omijać NIE w biznesie.

Informacje dodatkowe o Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2017-01-16
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-65068-24-8

Kup książkę Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca

Myślenie strategiczne. O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca - opinie o książce

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski