My Little Pony. Nowe pokolenie. 3 bajeczki przed snem

Tom 6 cyklu 3 bajeczki przed snem

Przenieś się do Zatoki Grzyw i dołącz do swych ulubionych bohaterów – Sunny Starscout oraz pozostałych kucyków. Przeczytaj o wyjątkowej szkole latania, przekonaj się, kto wcieli się tam w rolę nauczycielki i czy jeden dzień zajęć wystarczy, aby zamienić grupkę początkujących lotników w podniebnych akrobatów. Dotrzymaj towarzystwa Sunny i Izzy podczas ich górskiej eskapady i odkryj tajemnicę  zaginionych okularów słonecznych Zipp.

Te trzy proste, ciepłe i pełne humoru opowieści ze świata kucyków ukołyszą malucha do snu, a świecąca w ciemności okładka sprawi, że rytuał wspólnej wieczornej lektury nabierze wyjątkowej aury! Aby podziwiać efekt świecenia, wystarczy naświetlić okładkę książki pod lampą lub zostawić ją na chwilę w jasnym pomieszczeniu. Lakier użyty na okładce jest w pełni bezpieczny dla dzieci, a dzięki zaokrąglonym rogom książka nadaje się nawet dla kilkulatków.

W zbiorze znalazły się niepublikowane wcześniej opowieści napisane na podstawie odcinków serialu „MLP. Opowiedz swoją historię”: „Górska kolacja”, „Szkoła latania” i „Skradzione okulary”.

Informacje dodatkowe o My Little Pony. Nowe pokolenie. 3 bajeczki przed snem:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2023-02-22
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Ilustracje:Hasbro

Kup książkę My Little Pony. Nowe pokolenie. 3 bajeczki przed snem

My Little Pony. Nowe pokolenie. 3 bajeczki przed snem - opinie o książce

Chyba większość rodziców najczęściej czyta swoim dzieciom przed snem, wtedy każdy ma czas, jest spokój i przede wszystkim czytanie wycisza przed snem i sprawia, że ma się piękne sny.
3 bajeczki przed snem to seria książek, które zawierają w sobie dokładnie trzy opowiadania z jakiejś bajki, naszą nowością są Kucyki Pony.
W pierwszej opowieści główną bohaterką jest Sunny, kucyk ubolewa nad tym, że znajomi nie mają dla niej czasu, pomimo tego, że ona się stara i robi dla nich pyszne i pożywne śniadanie. Sunny wpada na świetny pomysł i zaprasza przyjaciół na wspólną wycieczkę, niestety wszyscy o niej zapomnieli i tylko przypadkiem w umówionym miejscu pojawia się Izzy i razem wyruszają w podróż, niestety w pewnym momencie okazuje się, że zabłądziły, a nastała noc.
Druga opowieść należy do Izzy, która zgubiła swoje okulary i zaczyna o to oskarżać swoich przyjaciół, że to niby oni jej je ukradli i zaczyna przeprowadzać śledztwo. Niestety pomimo rzekomych dowodów nikt nie przyznaje się do winy, ale przypadkiem Izzy dostaje tajemniczy prezent.
W ostatniej opowieści główną bohaterką jest Zipp, która jest poirytowana tym, że pegazy nie potrafią latać, więc znajomi zakładają dla niej szkole latania, a ją mianują nauczycielką. Niestety Zipp nie jest ucieszona tym pomysłem i po pierwszej porażce postanawia się poddać, ale wtedy przypominają jej się swoje pierwsze próby latania i postanawia zrobić wszystko, żeby nauczyć inne pegazy latać.
My tę serię już znamy i bardzo lubimy, dlatego chętnie sięgnęliśmy po kolejną część tym razem z Kucykami Pony, tej bajki nie oglądamy w telewizji, więc pierwszy raz mieliśmy styczność z tymi historiami. Jeżeli ktoś nie jest jeszcze przekonany do tej serii, to zdradzę wam w sekrecie, że okładka świeci w ciemności, a jest to zdecydowanie duża atrakcja dla dzieci.

Teorie stosunków międzynarodowych
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Teorie stosunków międzynarodowych

Jest to drugie, zaktualizowane i uzupełnione wydanie książki, która zdobyła sobie zasłużoną opinię jednej z najważniejszych pozycji w literaturze teorii...

Pierwsze pięć lat
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Pierwsze pięć lat

Album ten jest cudownym sposobem, aby zatrzymać wspomnienia pierwszych lat życia dziecka. Pozwala na zapis rozwoju dziecka od urodzenia do najstarszej...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska