reklama

MY HERO ACADEMIA- VIGILANTE : TOM 5

Dzięki pomocy Makoro Narufest okazał się wielkim sukcesem! Pop i pozostali lokalni wykonawcy zyskali nieco sławy. Korzystając z nagłej fali popularności, Pop udała się na event do Osaki! Chciałbym zdać raport mistrzowi ze wszystkiego, co się wydarzyło, ale ostatnio w ogóle go nie widuję…

Informacje dodatkowe o MY HERO ACADEMIA- VIGILANTE : TOM 5:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-03-13, Ocena: 4, Przeczytałem,

SŁAWA BOHATERÓW

Seria „My Hero Academia: Akademia bohaterów” w równym stopniu czerpie z mang typu shounen, co i amerykańskich zeszytówek superhero. Nic więc dziwnego, że stała się takim międzynarodowym hitem i doczekała się spin-offu, rzeczy typowej dla najpopularniejszych serii. Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach, spin-off nie jest tak dobry, jak oryginał, ale i tak „Vigilante: My Hero Academia Illegals” to dobry komiks, po który warto jest sięgnąć jeśli lubicie bitewniaki, nieważne czy znacie pierwowzór czy też nie.

Po sukcesie Narufestu, na Pop i resztę spłynęło nieco sławy. Trzeba wykorzystać sytuację i kuć żelazo póki gorące. Ale co czeka na bohaterów? I gdzie jest mistrz?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/03/vigilante-my-hero-academia-illegals-5.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung