MY HERO ACADEMIA- AKADEMIA BOHATERÓW: TOM 29

Przez pewnego gigantycznego kolesia wszystko wokół legło w gruzach!
Krzyczy, że zmierza do swojego pana… Mówi o Shigarakim? Nie może być!
Jeśli dotrze do miasta, mieszkańcy będą bezradni! Do tego uczniowie U.A. też są w nie lada opałach!
Co takiego wydarzyło się w Jakku?!
NIE-WAŻ-NE, STÓÓÓÓÓÓÓJ!

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-08-16, Ocena: 4, Przeczytałem,

HEROSI KONTRA TOMURA

Najnowszy tomik ,,My Hero Academii" to komiks z naprawdę świetną okładką - jedną z najlepszych w całej serii. To trzeba mu oddać. Ale świetny jest też sam środek. Może nie wybitny, bo w serii nie brak elementów, które można by dopracować, ale i tak bardzo udany, wciągający i sprawiający, że cykl ten z czystym sercem polecam wszystkim miłośnikom bitewniaków.

Czas na konfrontację, która będzie wymagała wszelkich dostępnych superboahterskich sił! Gdy Tomura się przebudza, zaczyna się walka, którą herosi będą musieli wygrać za wszelką cenę. Ale nawet mając po swojej stronie bohatera numer jeden, mogą nie być w stanie. Nic więc dziwnego, że do walki muszą włączyć się wszyscy, Bakugo i Midoriya także.
A na tym nie koniec. Gdy Gigantomachia zmierza w kierunku Jaku, wydaje się, że nic nie będzie w stanie go powstrzymać. Uczniowie U.A. nie zamierzają jednak siedzieć z założonymi rękami i gotowi są oddać zżycie, byle wypełnić swój obowiązek. Czy uda im się powstrzymać wroga?

Avatar użytkownika - isil
isil
Ocena: 4, Przeczytałem,
MY HERO ACADEMIA- AKADEMIA BOHATERÓW: TOM 12
Kohei Horikoshi0
Okładka ksiązki - MY HERO ACADEMIA- AKADEMIA BOHATERÓW: TOM 12

Kiedy usłyszałem o supertechnikach, serce niemal wyskoczyło mi z piersi! Ależ się podekscytowałem! Możemy też dodać czadowe modyfikacje do naszych kostiumów...

MY HERO ACADEMIA- AKADEMIA BOHATERÓW: TOM 10
Kohei Horikoshi0
Okładka ksiązki - MY HERO ACADEMIA- AKADEMIA BOHATERÓW: TOM 10

Złoczyńcy porwali Bakugo!Tym razem mamy wielu rannych, więc na U.A. posypały się gromy. Ale wszyscy… łącznie ze mną… zrobili, co w ich mocy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska