reklama

MS SQL Server 2000 dla każdego

Poznawanie technik i pojęć z naszą książką sprawi, że błyskawicznie staniesz się ekspertem w wykorzystaniu Microsoft SQL Server 2000. A zatem -- wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce! W książce tej znajdziesz, co konieczne do skonfigurowania i efektywnej pracy z Microsoft SQL Serverem 2000. Podręcznik zawiera wszelkie potrzebne informacje, poczynając od podstawowych, a kończąc na bardzo zaawansowanych; spróbuj zatem opanować podstawy działania platformy Microsoft SQL Server 2000 oraz poznaj jego wszystkie, najważniejsze możliwości. Przeanalizuj praktyczne przykłady, dzięki którym nauczysz się efektywnie korzystać z najnowszych narzędzi Microsoft SQL Servera 2000. Zapoznaj się z poradami ekspertów w dziedzinie wdrażania SQL Server 2000 w środowiskach korporacyjnych. Książka została napisana w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom większości czytelników pragnących szybko i efektywnie poznać SQL Server 2000. Możesz po kolei czytać rozdziały oraz analizować podane w nich, szczegółowo wyjaśnione przykłady, możesz także wybrać tylko te rozdziały, które Cię interesują. A zatem: Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać możliwości nowych narzędzi Microsoft SQL Server 2000 służących do zarządzania danymi. Rozszerz swoje umiejętności projektowania baz danych, tworząc tabele, procedury zachowane, widoki oraz inne obiekty baz danych. Poznaj język T-SQL, którego elastyczność i łatwość wielokrotnego użycia kodu da Ci możliwości, którymi nie dysponują kreatory oraz graficzne narzędzia projektowania. Poznaj i wykorzystaj nowe narzędzia Microsoft SQL Server 2000 - Analysis Services oraz technologie English Query. Dowiedz się, jak publikować dane w Internecie przy wykorzystaniu języka

Informacje dodatkowe o MS SQL Server 2000 dla każdego:

Wydawnictwo: Helion