reklama

Ms Marvel. Obrażenia na sekundę. Tom 7

Tom 7 cyklu Ms Marvel

Choć wojna superbohaterów dobiegła końca, dla Ms Marvel kłopoty dopiero się zaczęły. Ktoś, kogo miała za kumpla z gry ,,World of Battlecraft", odkrył jej prawdziwą tożsamość i próbuje zmusić do popełnienia zbrodni w zamian za dochowanie tajemnicy. Kamala ma wybór: może ulec szantażyście i zdradzić swoje ideały albo pozwolić, by jej największy sekret oraz sekrety jej przyjaciół wyszły na jaw. Może też zmierzyć się z nieuchwytnym internetowym trollem... Tylko jak to zrobić w świecie, w którym jedno pechowe selfie potrafi zniszczyć człowiekowi życie?

Scenariusz tego tomu napisała G. Willow Wilson (,,Cairo", ,,Air", ,,A-Force"), a zilustrowali go: Mirka Andolfo (,,Wbrew naturze", ,,Sacro/Profano"), Francesco Gaston (,,Bloodstrike") i Takeshi Miyazawa (,,Runaways", ,,Spider-Man Loves Mary Jane").

Informacje dodatkowe o Ms Marvel. Obrażenia na sekundę. Tom 7:

Ms Marvel. Obrażenia na sekundę. Tom 7 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-02-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

Powrót do normalnego życia.

Ms Marvel to bezwzględnie jedna z najlepszych serii wydawanych w ramach Marvel Now i jedyna seria, która przechodząc do Marvel Now 2.0 zachowała dawną numerację oraz oprawę graficzną. Najważniejsze jednak pozostaje to, że dzieło G. Willow Wilson, które tak pozytywnie zaskoczyło mnie na samym początku, wciąż jest tym samym znakomitym tytułem i nadal potrafi zachwycić.

Druga wojna domowa okazała się przełomowym wydarzeniem dla młodych herosów. Zawiedzeni swoimi mentorami, odeszli z Avengers – a wśród nich była oczywiście Ms Marvel. Jednak powrót do „normalnego” życia wcale nie oznacza dla niej poprawy. Pewien człowiek odkrywa jej prawdziwą tożsamość i stawia jej ultimatum: albo popełni pewną zbrodnię, albo wszyscy dowiedzą się kim jest. Co gorsza w wyniku jej działań może ucierpieć nie tylko ona sama. Co powinna zrobić? I jak ma poradzić sobie z szantażystą w cyfrowym, o wiele bardziej bezwzględnym niż nasz, świecie?

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: https://planetamarvel.net/ms-marvel-obrazenia-na-sekunde-tom-7-recenzja/

Raz za razem
G. Willow Wilson0
Okładka ksiązki - Raz za razem

Odkąd Kamala prowadzi podwójne życie, jej relacje z przyjaciółmi poważnie ucierpiały. Rozwiązanie? Impreza! Oczywiście, impreza przerwana atakiem złoczyńcy...

Miss Marvel: Niezwykła, tom 1
G. Willow Wilson0
Okładka ksiązki - Miss Marvel: Niezwykła, tom 1

Kamala Khan, do niedawna zwykła muzułmańska nastolatka z Jersey City, nagle staje się superbohaterką. Jak wpłynie to na jej codzienne, uporządkowane...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung