Mroczny Sekret

Sekretny świat seksualnych obsesji i erotycznych intryg

Harriet Radcliffe ma dwadzieścia trzy lata, stałą pracę i narzeczonego. Z pozoru jest szczęśliwa, ale tak naprawdę jej życie jest bardzo nudne.  Wszystko wskazuje na to, że nadszedł właściwy moment, aby do przewidywalnej codzienności wprowadzić odrobinę pikanterii.

Dziewczyna  odpowiada na ogłoszenie o pracę i nieoczekiwanie zostaje asystentką znanej na całym świecie gwiazdy filmowej. Nagle otwiera się przed nią sekretny świat seksualnych obsesji i erotycznych intryg. Zanurzając się w nim, Harriet stopniowo i z niemałym zaskoczeniem odkryje własne potrzeby i pragnienia.

Informacje dodatkowe o Mroczny Sekret:

Mroczny Sekret - opinie o książce

Avatar użytkownika - figlarna24
figlarna24
Przeczytane:2013-08-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Czerwona Seria rozrasta się z dnia na dzień. Literatura erotyczna przeżywa prawdziwy rozkwit. Tworzą się coraz to nosze pozycje, a autorzy prześcigają się w pomysłach na najciekawsze, najbardziej wciągające fabuły. Z chęcią czytam, porównuje i oceniam ich poczynania.
Po raz kolejny główną bohaterką  jest kobieta, w właściwie młoda dziewczyna- Harriet. Harriet  ma już dość swojego dotychczasowego życia, tego monotonni , braku dynamiki , ale przede wszystkim braki zainteresowania i pożądania ze strony swojego narzeczonego Jamesa. Bohaterka zrywa zaręczyny, rzuca pracę i za namową przyjaciółki odpowiada na ogłoszenie w gazecie w sprawie nowej pracy. Mimo,że nie wierzy w siebie udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Jej potencjalną pracodawczynią ma być Rowena- gwiazda filmowa. Harriet otrzymuje posadę asystentki i zaczyna mieszkać w domu gwiazdy. Niewinna praca zamienia się w ciąg erotycznych uniesień..... Skoro jest to pozycja  z serii Czerwonej Serii , to wiadomo , że jest to książka o seksie. Pragnienia i spełnienia seksualne bohaterów są na porządku dziennym.  Harriet ma dwadzieścia trzy lata i jest jeszcze podlotkiem w tych sprawach. Mimo swojej naiwności i lekkiego zakłopotania jakie czuje bohaterka, obracając się w świecie sławnych i bogatych , rozpoczyna romans z mężem swojej pracodawczyni. Kobieta wierzy w jego dobre intencje. Jednak dla mężczyzny jest ona tylko elementem gry, która nie dąży do niczego dobrego... Powieść posiada dodatkowy smaczek w postaci kazirodczego związku między Roweną a jej bratem. Atutem książki jest jej lekki styl i niezwykła płynność w przebiegu akcji. Czytelnik nie może spodziewać się jakiś większych porywów fabuły, gdyż trzeba pamiętać, że to "gry i zabawy " są głównym wątkiem. Postaci jest  , jak na lekarstwo, co dodatkowo sprawia , że czyta się tempem błyskawicznym. Jest to literatura skierowana dla kobiet, które się nie są pruderyjne i nie boją się odważniejszych opisów scen łóżkowych.
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-11-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Ta książka jest tak nieprzyzwoita, że z pewnością nie będę się nad nią rozpisywać...;-) Jeśli uważacie, że trylogia ,,50 twarzy Greya" jest ostra, to powinniście przeczytać ,,Mroczny sekret" . Wtedy z pewnością zmienicie zdanie! Ta książka potrafi rozgrzać w zimny, deszczowy wieczór ;-) Polecam ;-)
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-10-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Fabuła nie jest skomplikowana, a rozwój wypadków łatwy do przewidzenia, choć nie brakuje intryg, tajemnic i zwrotów akcji. Nie byłam zaskoczona przebiegiem wydarzeń. Nie przeszkadzało mi to jednak, ponieważ książka dostarczyła mi interesujących doznań na innej płaszczyźnie. Bardzo pomocny w tym okazał się lekki i barwny styl autorki, który sprawiał, że moja wyobraźnia pracowała bez najmniejszego wysiłku. Książka dostarczyła mi miłych i ciekawych wrażeń. Spędziłam w jej towarzystwie jedno popołudnie i nie był to czas stracony. Nie doznałam olśnienia, nie zostałam też pobudzona do głębokiej refleksji, ale sięgając po tego rodzaju literaturę nie takich efektów oczekuję. Jeżeli macie ochotę na lekką, niewymagającą lekturę z dużą dawką śmiałego i gorącego saksu, to ta książka jest dla Was. Moim zdaniem lektura idealna na wakacje.
Zakazane pragnienia
Marina Anderson0
Okładka ksiązki - Zakazane pragnienia

Podróż poślubna Harriet przybiera niespodziewany obrót, kiedy jej mąż zaprasza inną parę, by do nich dołączyła. Poślubiwszy reżysera filmowego...

Dyscyplina
Marina Anderson0
Okładka ksiązki - Dyscyplina

Młoda angielska zakonnica odbywa nowicjat w zakonie w Rio de Janeiro, gdzie zbiera pieniądze dla dzieci żyjących na ulicach. W ten sposób trafia do domu...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski