reklama

Mroczny przypływ II Inwazja

Mroczny przypływ II: Inwazja to druga książka składająca się i wieńcząca dylogię Mroczny przypływ, za którą po raz kolejny odpowiada Michael A. Stackpole.

Flota inwazyjna zajmuje kolejne terytoria, a Nowa Republika musi stanąć do walki wraz z siła zgromadzonymi przez wciąż istniejące Imperium.

Na planecie Ithor zgromadziły się siły przeciwnika, gdzie w dżungli stoczy się wielkie starcie. Bezwzględni najeźdźcy mają szansę pokonać swoich przeciwników, zmieniając sytuację w świecie przedstawionym.

Imperium i Nowa Republika muszą uważać na straty, ponieważ ich rywale potrafią całkowicie odmieć jeńców, doprowadzając ich do stanu fanatyzmu. To właśnie oni będą następnie stawać do walki z naszymi bohaterami.

Inwazja otwiera przed nami serię wydarzeń, które mogą okazać się kluczowe dla całych Gwiezdnych Wojen oraz Nowej Ery Jedi.

Informacje dodatkowe o Mroczny przypływ II Inwazja:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2000 (data przybliżona)
ISBN: 83-7245-438-8
Tytuł oryginału: Dark Tide II: Ruin
Tłumaczenie: Katarzyna Laszkiewicz

Kup książkę Mroczny przypływ II Inwazja

Mroczny przypływ II Inwazja - opinie o książce

World of Warcraft. WoW Vol
Michael A. Stackpole0
Okładka ksiązki - World of Warcraft. WoW Vol

Oto Pandaria - nieznany dotąd zakątek Azeroth. Przejdź pomyślnie ostateczną próbę, inaczej zginiesz. Uiwersum World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment...

Kartomancja. Epoka Wielkich Odkryć t. 2
Michael A. Stackpole0
Okładka ksiązki - Kartomancja. Epoka Wielkich Odkryć t. 2

Zagrożone najazdem księstwo Nalenyru może ocalić tylko cud - interwencja mitycznych mistrzów miecza i włóczni, śpiących podobno na Pustkowiach, gdzie szaleje...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung