reklama

Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

Przepięknie zilustrowany list miłosny do potencjału, który tkwi w każdym z nas. Unikatowa, magiczna książka, która poruszy struny podświadomości każdego, bez względu na wiek. Oszczędna w słowach - nie oczekuj od niej fabularnych zwrotów akcji, to marzycielska książka z historią jakby utkaną z kolorowych snów - o miłości, przyjaźni, wierze w siebie, nadziei, współczuciu, przygodzie, doświadczaniu życia. Każda ilustracja to pełna symboli osobna historia ukazująca drogę rozwoju bohaterki.

Autorzy z dyskrecją wyrażają wartości, które każdy dorosły chce, aby ich dziecko przyjęło, jednocześnie nie zapominając o docenieniu wrażliwości dziecka. To książka o marzeniach, myślach i towarzyszącym im delikatnych emocjach dziecka. Dziecko potyka się, pozwala sobie na łzy i popełnia błędy, tak jak każdy z nas. Ale to nie wszystko! ,,Może" zabiera nas do świata cudów, które nosimy w sobie. Dziewczynka wznosi misterne budowle, przemierza morze, tworzy gwiazdy, uwalnia motyle... Światowy bestseller, który zachwycił rodziców i terapeutów w naszym kraju.

,,Może" to wizualna uczta dla oka; magnetyzujące dzieło sztuki, które przytuli twoją duszę; liryczny utwór złożony z pytań, które otworzą twój umysł na nowe możliwości. ,,Może" pokazuje, że jesteś tu, aby wykorzystać swoje talenty, myśli, marzenia, bo i ty możesz dać światu coś niepowtarzalnego.

,,Pełna magii, otulająca ciepłem opowieść o wachlarzu możliwości, które dostajemy od życia i potencjale, który każdy nosi w sobie."
Joanna Mackiewicz, Bliskie Czytanie

,,Śnij, odkrywaj, kochaj, wyrażaj własne zdanie, ale przede wszystkim idź za głosem serca. Czy kiedykolwiek miałeś w rękach książkę, przy której przeglądaniu wstrzymałeś oddech? Taka była moja reakcja na ,,Może". Daje się ją tylko opisać jako zapierającą dech w piersiach."
Dawn Mooney, 5 Minutes for Books

Informacje dodatkowe o Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-06-10
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Tytuł oryginału: MAYBE: ABOUT ENDLESS POTENTIAL IN ALL OF US
Tłumaczenie: Anna Kmiecik
Ilustracje:GABRIELLA BAROUCH

Tagi: potencjał realizm magiczny alegoria przyroda zwierzęta dzieci pasja

Kup książkę Może: o magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski