reklama

Mówiąca książka interaktywna "Boże Narodzenie z kolędami" z piórem KAKADU

Zestaw zawiera:

* książkę ,,Boże Narodzenie z kolędami",

* pióro Kakadu w trwałym etui

* planszę z wyszukiwanką ,,W parku rozrywki", dzięki której dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają.

Całość została zamknięta w pudełku z rączką.

Boże Narodzenie z kolędami to interaktywna książka z serii z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pięknie zilustrowanej historii narodzenia Pana Jezusa młodzi czytelnicy będą towarzyszyć przybyłym do Betlejem Maryi i Józefowi, a potem podążą śladem pasterzy i Trzech Króli do betlejemskiej stajenki. Dowiedzą się, czym tak naprawdę są święta Bożego Narodzenia i jakie symbole dawnych wydarzeń zachowały się w naszej tradycji.

Dzięki słuchaniu tekstów dzieci będą rozwijać mowę i wzbogacać słownictwo. Co więcej, na każdej stronie sprawdzą umiejętność słuchania ze zrozumieniem, odpowiadając na pytania.

Na uwagę zasługuje oprawa muzyczna z pięknymi polskimi kolędami - popularnymi, a także mało znanymi. Zostały one zaaranżowane z myślą o dzieciach i zaśpiewane przez dzieci. Wspaniale ilustrują przedstawioną w książce bożonarodzeniową opowieść.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Kim zostanę, gdy dorosnę?

Informacje dodatkowe o Mówiąca książka interaktywna "Boże Narodzenie z kolędami" z piórem KAKADU:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-10-12

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Opowiadania dla dzieci i młodzieży Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Mówiąca książka interaktywna "Boże Narodzenie z kolędami" z piórem KAKADU

Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody
Magdalena Młodnicka0
Okładka ksiązki - Rozsuwanki-niespodzianki. Strażak czy artysta? Zawody

Każda strona książki Strażak czy artysta? jest podzielona na pół i po rozsunięciu odkrywa przed małym czytelnikiem ukrytą ilustrację. Kto pracuje w przychodni...

Wielkie problemy malych ludzi. Nie daj się gnębić. Książka, która dodaje siły
Magdalena Młodnicka0
Okładka ksiązki - Wielkie problemy malych ludzi. Nie daj się gnębić. Książka, która dodaje siły

Pewnie każdy choć raz doświadczył przykrości ze strony kolegów. Zdarza się, że ktoś powie coś niemiłego, szturchnie, zażartuje tak, że śmieje się tylko...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski