Moje życie z Walterami

Jackie Howard miała szesnaście lat i określone cele. Była nowojorską dziewczyną, która miała wszystko zaplanowane i doskonale zorganizowane. Tragiczny wypadek, w którym straciła rodziców i starszą siostrę, położył kres uporządkowanemu życiu nastolatki. Opiekunami prawnymi Jackie zostali bliscy przyjaciele rodziny z Kolorado, hodowcy koni i... rodzice dwanaściorga dzieci. Dokładniej: jedenastu synów i jednej córki, która zresztą zachowywała się jak chłopak.

Jackie nie była zadowolona z przymusowej przeprowadzki, nie miała jednak wyboru. Wiedziała, że jej życie się zmieni, choć nie sądziła, że będzie aż tak trudno. Nie mogła przywyknąć do ciągłego hałasu i wiecznych kłótni między rodzeństwem. Bracia bardzo się od siebie różnili. Jackie, owszem, zauważyła, że kilku z nich było niewiarygodnie przystojnych, ale zdawała sobie sprawę, że to nie czas na miłosne rozterki. Zresztą młodzi Walterowie uważali ją za nudnego i nadętego mieszczucha, choć w rzeczywistości była to tylko poza - maska, bezpieczna skorupka, dzięki której dziewczyna nie musiała mierzyć się z rzeczywistością.

Teraz Jackie powoli nabierała ochoty, aby wyjść z tej bezpiecznej kryjówki. Odkryła, że spontaniczność i odrobina szaleństwa mogą być bardzo przyjemne. A ból po stracie rodziny wreszcie zelżał.
Ali Novak pochodzi z Wisconsin. Pisaniem zajmuje się, odkąd skończyła piętnaście lat, dziś jej książki zdobywają coraz większą popularność. Uwielbia pisać powieści i czytać wszystko, co wpadnie jej w ręce. W wolnych chwilach podróżuje z mężem i ogląda programy kulinarne, mimo że gotowanie nie jest jej mocną stroną.

Informacje dodatkowe o Moje życie z Walterami:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2024 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: My Life with the Walter Boys
Tłumaczenie: Olga Kwiecień

Kup książkę Moje życie z Walterami

Moje życie z Walterami - opinie o książce

Nie znam serialu - ale książka jest naprawdę godna polecenia :)

Świetna młodzieżówka, chociaż troszkę odrealniona jak dla mnie, natomiast czytało się ją naprawdę szybko i lekko. Doskonała na czytelniczy zastój.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-01-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Miłość w stereo, czyli Heartbreakers
Ali Novak0
Okładka ksiązki - Miłość w stereo, czyli Heartbreakers

Nastoletnia Stella chce za wszelką cenę sprawić chorej siostrze najlepszy prezent urodzinowy na świecie. Nawet jeśli w ciągu kilku godzin musiałaby zdobyć...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski