reklama

Kochasz kolorowe kule kąpielowe? Uwielbiasz peelingi i maseczki? Sklepy z pachnącymi kosmetykami przyciągają cię jak magnes? Oto książka dla ciebie! Jej autorkami są dwie amerykańskie nastolatki, których pasja robienia domowej roboty kul kąpielowych przekształciła się w wielomilionowy biznes Da Bomb(R) Bath Fizzers. Teraz TY nauczysz się od nich, jak zrobić kule kąpielowe i inne kosmetyki DIY! Dołącz do światowego trendu, który podbił Internet i serca milionów nastolatek! W książce znajdziesz 100 przepisów z prostych naturalnych składników na musujące kule do kąpieli, pachnące kostki pod prysznic, oczyszczające peelingi, odżywcze maski i inne cudowne preparaty! Zostań królową domowego SPA! Przygotuj własnoręcznie niesamowite kąpielowe bomby: tryskające kolorami Kryształowe Kule, eksplodującą słodyczą Truskawkową Supernową czy Sekretną Wiadomość z ukrytym w środku przesłaniem dla przyjaciółki lub chłopaka. Nareszcie weekend po ciężkim tygodniu? Przygotuj kąpiel z olejkiem Sen Zen! Bad hair day? Zamień czapkę na własnej roboty maskę do włosów Narodziny Wenus! Przed tobą impreza sezonu? Zrób peeling Kawowe Love i zastosuj Maseczkę Gwiazd. Wyczekiwana randka? Nie zapomnij o wybielaczu do zębów Uwaga, Paparazzi i balsamie do ust Daj Buziaka! Moje KąpieLOVE SPA! to 100 pomysłów na genialnie prostą, skuteczną i tanią pielęgnację od stóp do głów przepełnioną zapachami i kolorami, która stanie się twoją nową ekscytującą kreatywną pasją!

Informacje dodatkowe o MOJE KĄPIELOVE SPA. Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, maseczki i więcej :

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2018-10-31
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: FIZZ BOOM BATH! LEARN TO MAKE YOUR OWN, BATH BOMBS, BODY SCRUBS, AND MORE!

Kup książkę MOJE KĄPIELOVE SPA. Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, maseczki i więcej

MOJE KĄPIELOVE SPA. Ponad 100 przepisów na kule do kąpieli, peelingi, maseczki i więcej - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski