Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym

Tom 2 cyklu Moje dziecko

Dorota Zawadzka znana z programów ,,Superniania i "Świat według dziecka" podpowiada, jak radzić sobie z problemami dzieci w wieku 6 -12 lat. Porusza tematy, z którymi najczęściej borykają się rodzice zarówno te, związane ze sferą emocjonalną jak i fizyczną.

Mówi o dojrzewaniu, okazywaniu uczuć, podejmowaniu samodzielnych decyzji, uzależnieniu od Internetu, o tym jak rozwijać w dziecku pasje, jakie stosować wobec niego kary i nagrody i jak być dla niego autorytetem. Sporo miejsca poświęcono szkole, której początek jest dla dziecka najczęściej szokiem.

Pierwsza książka na rynku, która tak dogłębnie zajmuje się problemami wychowania dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Informacje dodatkowe o Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym

Moje dziecko. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-05-04, Przeczytałam,
BŁĘDY!: - Książka z tym ISBN jest wydawnictwa Czarna Owca, a nie Bezdroża! - w tytule jest "cz. II" nie "część 2" - stron 268, a nie 272- wpisuje się ostatnie w druku strony tekstu właściwego, a nie 2 strony puste i 2 reklamy. Opis, data druku, ISBN, kategoria i nazwisko autora zgodne z prawdą. Reszta nie. Prześlę Wam okładkę, ale lepiej napiszę jaka jest prawdziwa ta książka, bo coś się helion pokręciło. Nie udzielę tu swojej opinii, bo tą książkę TRZEBA WYCOFAĆ- nie posiada prawdziwych informacji. Na pewno moja opinia byłaby też wycofana w raz z nią. Dam opinię jak pojawi się prawdziwy opis książki :-).
Avatar użytkownika - ewaki
ewaki