Dorota Zawadzka znana z programów "Superniania" i "Świat według dziecka" podpowiada, jak radzić sobie z problemami dzieci w wieku 6- 12 lat. Porusza tematy, z którymi najczęściej borykają się rodzice - zarówno te związane ze sferą emocjonalną, jak i fizyczną. Mówi o dojrzewaniu, okazywaniu uczuć, podejmowaniu samodzielnych decyzji, uzależnieniu od internetu, o tym, jak rozwijać w dziecku pasje, jakie stosować wobec niego kary i nagrody i jak być dla niego autorytetem. Sporo miejsca poświęcono szkole, której początek jest dla dziecka najczęściej szokiem. Pierwsza książka na rynku, która tak dogłębnie zajmuje się problemami wychowania dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Informacje dodatkowe o Moje dziecko cz. II Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7554-248-6

Kup książkę Moje dziecko cz. II Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym

Moje dziecko cz. II Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieci w wieku szkolnym - opinie o książce

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum