Moja teoria koloru dla początkujących i średniozaawansowanych fryzjerów

„Fryzjerstwo jest sztuką, za pomocą której można podkreślić i wyeksponować piękno w każdym człowieku”.

Katarzyna Maza

„Książka ta doskonale systematyzuje i w jasny sposób przedstawia zasady koloryzacji. Jest dobrym materiałem dla osób zarówno zaczynających swoją przygodę z profesjonalnym fryzjerstwem, jak i pragnących sobie przypomnieć najważniejsze tajniki zabawy kolorami. Polecam, bo w zrozumiały sposób dociera do każdego”.

Lucjan Szajbel, trener kadry CMC Poland

W poradniku Moja teoria koloru autorka dzieli się swoim doświadczeniem, a zarazem zachęca do spojrzenia z innego punktu widzenia na koloryzację.

Poza dużą dawką wiedzy teoretycznej znajdziesz w nim również:

- ćwiczenia oraz testy wspomagające naukę

- gotowe przepisy na mieszanki farbujące i szampony rozjaśniające

- wiele ciekawostek, które na pewno Cię zaskoczą

- ilustracje i grafiki pomagające lepiej zrozumieć niektóre zagadnienia

- miejsca na notatki.

W tworzeniu poradnika wzięli udział Ireneusz Harbuz i Lucjan Szajbel.

Katarzyna Maza – fryzjer z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Wielbicielka koloru kreatywnego. Członek federacji CMC (Confederation Mondiale Coiffure). Szkoliła się pod okiem najlepszych trenerów w różnych akademiach, ale najwięcej zawdzięcza Kreator Academy, którą tworzą fantastyczni ludzie pełni pasji: Ireneusz Harbuz, Lucjan Szajbel i Beata Bromboszcz. Jej praca to nie tylko wykonywanie usług fryzjerskich, ale również konkursy, zawody, treningi, akcje charytatywne, wyjazdy i szkolenia.

Informacje dodatkowe o Moja teoria koloru dla początkujących i średniozaawansowanych fryzjerów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-11-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Moja teoria koloru dla początkujących i średniozaawansowanych fryzjerów

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz