Mój współlokator jest wampirem

Dwoje nieznajomych. Jedno mieszkanie.

Czy to będzie miłość od pierwszego... ugryzienia?

Cassie Greenberg potrzebuje nowego miejsca do życia. I to od zaraz. Kiedy trafia na ogłoszenie o niedrogim mieszkaniu na wynajem w pięknej okolicy, czuje, że musi być tu jakiś haczyk. Postanawia jednak zaryzykować. Właściwie nie ma innego wyboru.

Jej nowy współlokator Frederick J. Fitzwilliam jest daleki od normalności. Śpi całymi dniami, nocami robi tajemnicze interesy, mówi i zachowuje się jak bohater dziewiętnastowiecznego romansu. W mieszkaniu zostawia dla Cassie rozczulające notatki, zawsze pyta, jak minął jej dzień, i zabójczo wygląda bez koszuli, w tych rzadkich momentach, kiedy oboje są w domu i nie śpią.

Pomiędzy Cassie i Frederickiem zaczyna iskrzyć. Seksowny współlokator ma jednak pewną tajemnicę, która może stanowić przeszkodę w rozwoju ich relacji.

Czy w obliczu prawdziwego uczucia wyjawi Cassie swój sekret?

Informacje dodatkowe o Mój współlokator jest wampirem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-10-11
Tytuł oryginału: My Roommate Is a Vampire

Kup książkę Mój współlokator jest wampirem

Mój współlokator jest wampirem - opinie o książce

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2023-10-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

?????

Cassie znajduje się na skraju bankructwa i koniecznie musi znaleźć nowe mieszkanie - z poprzedniego została eksmitowana. Gdy znajduje ofertę najmu za śmiesznie małą kwotę, postanawia się zgłosić, mimo że wszystko to wygląda co najmniej podejrzanie. Kobiecie udaje się jednak dogadać z właścicielem i już wkrótce wprowadza się do niego.

Frederick, nowy współlokator, wysławia się w nietypowy sposób, ubiera się staromodnie i śpi całymi dniami. Mimo tych nietypowych cech, wzbudza on w Cassie coraz cieplejsze uczucia. Może to jednak okazać się problemem, gdy na jaw wyjdzie tajemnica, którą skrywa Frederick...

??

,,Mój współlokator jest wampirem" to zabawna i ciepła powieść z ciekawym wątkiem romantycznym. Wciągnęła mnie już od pierwszej strony i bawiłam się przy niej świetnie aż do końca.

Frederick to jeden z najbardziej uroczych i rozczulających męskich bohaterów, jakich miałam okazję poznać. Liściki, które zostawiał Cassie, niejednokrotnie wywołały szeroki uśmiech na mojej twarzy.

Może nie jest to jakaś odkrywcza historia, ale dostarczyła mi wspaniałej rozrywki i uważam, że doskonale się sprawdzi w roli lekkiej jesiennej lektury ????

??

[18+]