Mój rok. Część 1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty pracy przeznaczone są dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Karty są skonstruowane tak, aby nauczyciel mógł zastosować je na wiele sposobów, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów.

Informacje dodatkowe o Mój rok. Część 1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-02-28
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Mój rok. Część 1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Mój rok Cz.1. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Karty demonstracyjne.Styczeń. Materiały edukacyjno-terapeutyczne
Małgorzata Krukowska0
Okładka ksiązki - Karty demonstracyjne.Styczeń. Materiały edukacyjno-terapeutyczne

Karty demonstracyjne to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz