reklama

Mój przyjaciel kryzys

Życie jest jak wykres. Raz jesteśmy nad kreską, raz pod... Bohaterki książki są najlepszym przykładem, że ze wszystkim można sobie poradzić. I tak Baśka uczy się, jak odzyskać poczucie bezpieczeństwa i wiary w swoje umiejętności nadwyrężone niespodziewaną utratą pracy. Anka pokazuje, jak poradzić sobie z kryzysem w związku, kiedy na świat przychodzą... bliźniaki. Wraz z innymi bohaterkami przeżywamy m.in. bolesny rozwód, zdradę, a nawet przemoc w rodzinie.

Mój przyjaciel kryzys to zbiór dziewiętnastu historii pokazujących, że umiejętne wykorzystanie własnego potencjału prowadzi do zażegnania wielu kryzysów. Bohaterki kolejnych opowiadań zachęcają do podejmowania wyzwań, stawiania sobie ambitnych celów, zmierzenia się z rzeczywistością, aby odzyskać panowanie nad własnych życiem. Ich historie są intrygujące, zmuszające do myślenia i zastanowienia się nad sobą.

Mam za sobą wiele kryzysów. Egzystencjalnych, rozwojowych, osobistych, zawodowych, biznesowych i emocjonalnych. Nie zniszczyły mnie. Nauczyłam się z nimi żyć. Niektóre po prostu akceptować, inne pokonywać, a jeszcze inne przekuwać w sukces. I o tym jest ta książka. O kryzysach małych i dużych, o tym jak sobie z nimi radzić. Piszę o nich, korzystając z własnych doświadczeń, historii, którymi dzieliły się ze mną inne kobiety - przyjaciółki, bliższe i dalsze znajome, kobiety, z którymi pracowałam jako mentorka, i które podziwiam za odwagę, hart ducha i siłę woli. Wszystkie opowieści wzbogaciłam praktyczną wiedzą, by książka ta stała się pewnym kompendium wiedzy o tym, jak zaprzyjaźnić się z kryzysem.

Olga Kozierowska

Informacje dodatkowe o Mój przyjaciel kryzys:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2017-03-15
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Mój przyjaciel kryzys

Mój przyjaciel kryzys - opinie o książce

Sukces pisany szminką
Olga Kozierowska0
Okładka ksiązki - Sukces pisany szminką

Książka Sukces pisany szminką, napisana przez kobietę sukcesu – to odpowiedź na potrzeby nowej generacji kobiet. Kobiet śmiało patrzących w przyszłość...

Olga Kozierowska0
Okładka ksiązki - POWER PODręcznik. Żyjesz tak, jak myślisz, więc myśl i żyj najpiękniej jak potrafisz!

Zbiór auto-motywacji i auto-inspiracji. Zbiór tylko z pozoru błahych zadań, które jednak mają niesamowitą moc. Zastosowane z pełnym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski