Mój Kucyk Pony Przyjaciółki na zawsze t. 4

Cztery opowieści pełne przyjaźni i zabawy! Rarity spędza niesamowity dzień z Babs Seed na Manehattanie. Luna i Spike muszą współpracować, żeby rozwiązać pewien smoczy problem. Applejack wybiera się do ratusza, gdzie zmaga się z biurokracją Pani Burmistrz. Z kolei Diamond Tiara i Silver Spoon stawiają czoło Znaczkowej Lidze!

Informacje dodatkowe o Mój Kucyk Pony Przyjaciółki na zawsze t. 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-01-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

KUCE CZTERY

Seria „Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze”, którą można uznać nie tyle za spin-off, co uzupełnienie głównego tytuły z Kucykami, „Przyjaźń to magia”, właśnie doczekała się czwartego tomu. Z tej też okazji na miłośników ich kolorowych, słodkich przygód, czekają cztery krótkie opowieści, w których znajdą wszystko to, co za co pokochali „My Little Pony”. A zatem: gotowi na kolejną porcję cukierkowego uroku, podlanego solidną dawką miodu i paletą barw, jakby wziętą z jakiejś tęczowej dyskoteki?

Więc po kolei. Najpierw tradycyjnie kilka słów na temat zawartości. Jakie przygody stają się udziałem naszych szalonych, ale ujmujących bohaterek (i paru bohaterów także)?
Ponieważ Kucyki i Manehattan pasują do siebie, jak żółte taksówki do Manhattanu, Rarity i Babs Seed to właśnie tam spędzają dzień. Oczywiście nie jest to zwyczajnie spędzony czas, więc możecie być pewni, że i na nasze Kucyki, i na nas, czeka tam wiele niezwykłości. I to jakich!
Kolejne dwie przygody jednak to czas zmagań z problemami i tajemnicami. Luna i Spike muszą zająć się pewnymi… smoczymi sprawami. Tymczasem na Applejack czeka pomoc zmagającej się z biurokracją pani burmistrz.
Na koniec czeka nas kolejny element, bez którego nie można sobie wyobrazić przygód Kucyków. Co takiego? Oczywiście Znaczkowa Liga! Bo to właśnie z nią zmagać się będą Diamond Tiara i Silver Spoon!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/01/my-little-pony-moj-kucyk-pony.html

Sceniczne kreacje
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Sceniczne kreacje

Zostań projektantką mody! Wejdź z Violettą w świat urody, ubrań oraz dodatków i przekonaj się, jak pasjonującym zajęciem jest projektowanie i stylizacja...

Antologia poezji polskiej...od średniowiecza do współczesności
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Antologia poezji polskiej...od średniowiecza do współczesności

Zbiór najbardziej znaczących utworów poetyckich od czasów najdawniejszych po współczesne. Wybranym wierszom towarzyszą komentarze o zróżnicowanym charakterze...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka