reklama

Modlitwa wstawiennicza. Jak Bóg może posłużyć się twoimi modlitwami

Uwierz w moc modlitwy!

Rewolucyjna, pouczająca, mądra, a przy tym głęboko biblijna - ta książka pokaże ci, jak ważne są nasze modlitwy. To poprzez nie współpracujesz z Bogiem. Dutch Sheets inspiruje. Opowiada o modlitwie - jej istocie i skuteczności - z mądrością, łagodnością i humorem. Przeczytaj, a znajdziesz w sobie odwagę, by modlić się o niemożliwe.

Dutch Sheets jest pastorem i kaznodzieją. Wiele podróżował, nauczając w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Środkowej, Afryce i Europie. Jest też autorem kilku książek poświęconych duchowości chrześcijańskiej (najważniejszą z nich, Modlitwę wstawienniczą, trzymasz właśnie w rękach). Dutch wraz ze swą żoną Ceci i dwiema córkami mieszka w Colorado Springs.

Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli. Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny. Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone. Wyznawajcie zatem sobie nawzajem grzechy, módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.

Jk 5,13-16

Informacje dodatkowe o Modlitwa wstawiennicza. Jak Bóg może posłużyć się twoimi modlitwami:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2019-02-20
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Intercessory Prayer. How God Can Use Your Prayers to Move Heaven and Earth

Tagi: bóg Praktyki chrześcijańskie

Kup książkę Modlitwa wstawiennicza. Jak Bóg może posłużyć się twoimi modlitwami