reklama

Módl się, ufaj i nie martw się 2. Nowe historie o Ojcu Pio

Kolejne cudowne i inspirujące opowieści o św. Ojcu Pio!

Kiedy katolicka dziennikarka, Diane Allen, zbierała do swojej książki Módl się, ufaj i nie martw się opowieści o Ojcu Pio, była przekonana, że dotarła do wszystkich świadków jego życia. Bardzo szybko jednak się okazało, że Święty z Pietrelciny jeszcze nie odkrył przed nią swoich tajemnic. Kolejne cuda, uzdrowienia i poruszające historie spotkań, opisane przez nią nowe opowieści o Ojcu Pio pokazują, jak wielkim darem jest dla nas ten pokorny Sługa Boga.

Zawsze, gdy czytam świadectwa o Ojcu Pio, zastanawiam się, o ile straszniejszy byłby XX wiek, gdyby nie jego pokorna ofiara. Lekarze, którzy się nim opiekowali, oceniali, że każdego dnia z jego pięciu stygmatów wypływała filiżanka krwi... A przecież tak cierpiąc, jednocześnie był dowcipny, radosny, zwyczajny, o czym świadczą opowieści tysięcy osób, które go spotkały. Ich historie są dowodem na żywe i konkretne działanie Boga, który wszelkimi sposobami pragnie przybliżyć nas do Siebie.

Jolanta Winiarska, ,,Dobry Tydzień"

W XX wieku, epoce coraz powszechniejszego ateizmu oraz kultu ,,postępu" i cielesności, Pan Bóg w specyficzny sposób zadrwił z ludzkiej pychy, zsyłając Ojca Pio - świętego w stylu średniowiecznym, o którym zapewne słyszeliśmy albo czytaliśmy nie raz. Książka Diane Allen daje nam jednak coś więcej. Jest tu krew, pot i łzy, ale też uśmiech; słodycz obok goryczy i bólu; a nade wszystko mocna Wiara, słodka Nadzieja i piękna, wszechogarniająca Miłość! Po tej lekturze trudno przejść obojętnie nie tylko obok tej świętej postaci, ale też ,,wymigiwać się" od wiary w Boga. Autorka wykonała potężną pracę. Ku większej chwale Boga i w trosce o zbawienie dusz!

Bogusław Bajor, redaktor naczelny ,,Przymierza z Maryją"

Informacje dodatkowe o Módl się, ufaj i nie martw się 2. Nowe historie o Ojcu Pio:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-09-27
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Módl się, ufaj i nie martw się 2. Nowe historie o Ojcu Pio

Módl się, ufaj i nie martw się 2. Nowe historie o Ojcu Pio - opinie o książce

Avatar użytkownika - topo-miki
topo-miki
Przeczytane:2021-01-09, Ocena: 6, Przeczytałam,

Wspaniała książka o Ojcu Pio. Jeszcze lepsza od pierwszej części. Ukazująca jeszcze więcej z życia Ojca Pio, historiektóre pokrzepiają, dają siłę i chęci do dalszego życia. Pokazujące że warto wierzyć, warto kochać, warto żyć.

Avatar użytkownika - milord
milord
Przeczytane:2019-12-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Cudowne opowieści o ojcu Pio. Wzruszają, skłaniają do refleksji. Magiczny czas, dla mnie akurat w okresie przygotowanie do świąt co pogłębiło jeszcze bardziej moje przygotowania duchowe. Pomocne dla ludzi w trudnych momentach, pokazuje nam, że wszystko jest możliwe a pieniądze to złudne wrażenie szczęścia w obecnych czasach. Szczęście jest w nas. Polecam serdecznie każdemu! Nie tylko dla osó religijnych.

Módl się, ufaj i nie martw się - część 1. Najpiękniejsze historie o Ojcu Pio
Diane Allen0
Okładka ksiązki - Módl się, ufaj i nie martw się - część 1. Najpiękniejsze historie o Ojcu Pio

JEDNA Z NAJLEPSZYCH I NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCYCH KSIĄŻEK O ŚWIĘTYM OJCU PIO! Książka Diane Allen to wyjątkowy zbiór opowieści o życiu wielkiego świętego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung