Misja Collie

Seria autorki powieści „Między wierszami”.

Nolie Tomson i Connor Watson to przyjaciele nierozłączni od lat. W trakcie wakacji postanawiają podjąć się ,,Misji Collie” – planu mającego na celu zeswatanie Connora i Emily Duncan, nowej dziewczyny w Dreamstone. Jednak szybko zauważają, że kontrolowanie uczuć jest trudniejsze, niż się spodziewali, a sytuacja często wymyka się spod kontroli.

Zamiast skupić się na romantycznej misji, przyjaciele decydują się na intensywne przeżycie ostatnich tygodni przed rozpoczęciem studiów.

Błogi czas szybko zmienia się w koszmar, gdy przeszłość Nolie powraca w najmniej oczekiwanym momencie, przypominając o bólu i skrywanych tajemnicach.

Dodatkowo Alex Gray, sąsiad Nolie, który dotąd był nieustającym źródłem jej frustracji, zostaje wmieszany w całą sytuację.

Jedna noc potrafi zmienić wszystko. Zarówno Alex, jak i Nolie przekonają się o tym na własnej skórze.

Z ciężarem niewypowiedzianych słów oboje będą musieli stawić czoła teraźniejszości i wspólnie odkryć, czy są w stanie sprostać przyszłości i zbudować coś trwałego.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Misja Collie:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-05-08

Kup książkę Misja Collie

Start Over
Izabella Nowaczyk 0
Okładka ksiązki - Start Over

Spin off bestsellerowej serii „You”! Victor Lane i Melanie Clant jako dzieci obiecali sobie, że pozostaną przyjaciółmi na zawsze. Więc kiedy...

Thanks to You
Izabella Nowaczyk0
Okładka ksiązki - Thanks to You

Drugi tom bestsellerowej dylogii „You”! Leila Harris od zawsze lubiła pomagać innym, w ten sposób radziła sobie z negatywnymi emocjami. Jemu...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski