Minuta uważności. 60-sekundowe ćwiczenia mindfulness dla świadomego życia

Czasami tracimy kontakt ze sobą tak bardzo, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Do czasu, gdy nagle uświadomimy sobie, że właśnie doświadczamy czegoś bez faktycznego przeżywania tych zdarzeń. Tak jakby wszystko działo się obok nas.

Dzieje się tak, ponieważ tak wiele czasu poświęcamy na rozmyślania, co niedługo się zdarzy, spiesząc się, by wykonać kolejną rzecz, albo na rozpamiętywanie błędów z przeszłości i zadręczanie się nimi, że rzadko udaje nam się żyć chwilą obecną.

W niniejszej książce Simon Parke, za pomocą inspirujących historii oraz prostych stwierdzeń, uczy nas, jak wyraźniej spojrzeć na świat, wrócić do teraźniejszości i w niej pozostać. Ta subtelna zmiana sprawi, że w krótkim czasie uzdrowimy swoją duszę i ciało oraz wniesiemy spokój do każdej dziedziny życia, co pozwoli nam żyć swobodnie i w pełni. By to osiągnąć, wystarczy poświęcić dokładnie JEDNĄ MINUTĘ DZIENNIE na praktyki i rozważania mindfulness tak prosto i plastycznie tu opisane.

Inspirująca i praktyczna - ta książka jest dla każdego, kto chce wrócić do swojego życia - do siebie.

Informacje dodatkowe o Minuta uważności. 60-sekundowe ćwiczenia mindfulness dla świadomego życia:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-01-21
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Minuta uważności. 60-sekundowe ćwiczenia mindfulness dla świadomego życia

Minuta uważności. 60-sekundowe ćwiczenia mindfulness dla świadomego życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - tusiailena
tusiailena
Przeczytane:2016-02-23, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki, Mam,

W książce Simona Parke, za pomocą inspirujących historii oraz prostych ćwiczeń, uczy, jak poświęcać 1 minutę dziennie i dzięki temu wyraźniej spojrzeć na świat. ,,Minuta uważności" jest dla mnie książką uświadamiającą i głęboką.

Działając z wykorzystaniem praktyki mindfulness człowiek ma możliwość polepszyć swoje życie w trzech płaszczyznach:
1. Świadomość siebie i świata.
2. Życie teraźniejszością.
3. Akceptację własnej sytuacji.

To sprawi, że w krótkim czasie zaczniesz żyć swobodnie i w pełni. We współczesnym  świecie jesteśmy zabiegi i cały czas brakuje nam czasu książka pomaga nam odnaleźć równowagę nie tylko w tych obszarach. Publikacja ta pozwoli czytelnikowi poznać techniki które pozwolą odnaleźć spokój.
Książka jest pełna historii oraz stwierdzeń. Dlatego warto poświęcić chwilę i się zatrzymać aby osiągnąć wyciszenie...

Cała recenzja na:

Szczerbata śmierć