Ojciec Józef Witko o powołaniu, Mszach św. z intencją o uzdrowienie i uwolnienie, śmierci, miłości, przebaczeniu i swojej drodze do osobistej relacji z Chrystusem.

Czy można zaprzyjaźnić się ze swoim Aniołem Stróżem? Jaki sens ma odmawianie nowenny? Dlaczego Jezus każe nam kochać naszych nieprzyjaciół? Na czym polega prawdziwe uzdrowienie? Dlaczego wierni nie doświadczają spoczynku w Duchu Świętym na każdej Mszy świętej?

Na te i wiele innych niebanalnych pytań odpowiada Ojciec Witko OFM w niezwykłej rozmowie z Grzegorzem Sokołowskim. Jest to pierwszy wywiad, w którym znany kaznodzieja i charyzmatyk opowiada o początkach swojego powołania, o tym, jak narodził się pomysł odprawiania Mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie, i o swojej ulubionej modlitwie.

Poruszając tematy wszystkich najważniejszych prawd naszej wiary, Ojciec Witko przedstawia prostą i poruszającą katechezę o Bożej miłości i sile ludzkiej nadziei - Miłość zwycięża wszystko!

Informacje dodatkowe o Miłość zwycięża wszystko. Z Ojcem Józefem Witko OFM rozmawia Grzegorz Sokołowski:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-02-16
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Miłość zwycięża wszystko. Z Ojcem Józefem Witko OFM rozmawia Grzegorz Sokołowski

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

"Człowiek rodzi się, wychowuje, wzrasta, dojrzewa, a w końcu umiera w otoczeniu rodziny. Dzięki niej otrzymuje życie, ale też dziedziczy wartości duchowe...

Wołaj do mnie, a odpowiem ci
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Wołaj do mnie, a odpowiem ci

Często nie potrafimy znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić Bogu naszą wdzięczność i uwielbienie, by skierować do Niego błagalną prośbę. I choć Pan zna...