Zamień swój dom w bezpieczną przystań

Czas obecnie częściej spędzany w czterech ścianach wyraźnie uświadomił nam, jaki wpływ na dobrostan i samopoczucie ma przestrzeń, która nas otacza. Odpowiednia aranżacja wnętrz może kojąco wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia, a właściwie dobrane kolory dodać energii i poprawić nastrój. Jak stworzyć przestrzeń, która uspokaja, uzdrawia i pomaga w rozwoju?

Victoria Harrison przedstawia proste i funkcjonalne rozwiązania. Z poradnika dowiesz się m.in., jak:

- nadać wnętrzom kolory szczęścia

- wykorzystać moc kwiatów do poprawy nastroju

- odkryć sekret dobrego snu

- poznać najszczęśliwsze zapachy

Pięknie ilustrowany, pełen inspiracji poradnik pomaga zmienić sposób myślenia o urządzaniu wnętrz. Oprócz praktycznych wskazówek znajdziesz w nim sporą dawkę wiedzy i wyniki naukowych badań. Realizując niewielkim kosztem program Szczęśliwy Dom, bardzo szybko poczujesz dobroczynne efekty tych zmian.

Informacje dodatkowe o Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was szczęściem i zdrowiem:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2022-04-13
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: Happy by Design: How to create a home that boosts your health & happiness

Tagi: Utrzymanie domu bóg

Kup książkę Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was szczęściem i zdrowiem

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung