reklama

Medycyna na każdy dzień

Czy chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem i swoją wrodzoną, naturalną witalnością? Zadbać o prawidłowe żywienie całej rodziny i odnaleźć harmonię ciała i umysłu?

Święta Hildegarda z Bingen. Medycyna na każdy dzień dr Wigharda Strehlowa to praktyczny przewodnik po medycynie świętej uzdrowicielki z Bingen, która, wykorzystując moc tkwiącą w naturze, stworzyła kompleksowy program leczenia.

W książce tej znajdziesz:

- informacje na temat szkodliwego i korzystnego działania produktów spożywczych, które pomogą Ci stworzyć właściwy jadłospis

- wiele przepisów, dzięki którym Twoja kuchnia będzie nie tylko zdrowa, ale także oryginalna i smaczna

- listy chorób i dolegliwości wraz z radami świętej jak im zaradzić, które pomogą Ci leczyć się bez wyniszczających często nasz organizm środków farmakologicznych

- wyjaśnienie zależności pomiędzy ciałem i duchowością człowieka, których zrozumienie jest kluczowe dla uzyskania równowagi

Św. Hildegarda z Bingen (1098 - 1179 r.) - mistyczka, uczona, pisarka i kompozytorka muzyki sakralnej zrewolucjonizowała medycynę swojej epoki. Jej odkrycia i przepisy są współcześnie źródłem inspiracji dla wielu lekarzy, takich jak dr Wighard Strehlow, którzy w medycynie naturalnej poszukują lekarstwa zarówno na powszechne, choć uciążliwe dolegliwości, jak i na współczesne choroby cywilizacyjne.

Informacje dodatkowe o Medycyna na każdy dzień:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2023-11-13
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Hildegard-Medizin für alle Tage

Tagi: Chrześcijaństwo

Kup książkę Medycyna na każdy dzień

Zdrowie z mądrości natury. Przewodnik po medycynie św. Hildegardy z Bingen
dr. Wighard Strehlow0
Okładka ksiązki - Zdrowie z mądrości natury. Przewodnik po medycynie św. Hildegardy z Bingen

Nauka medyczna św. Hildegardy kładzie nacisk na prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia oraz leczenie nie tylko cielesnych, ale i duchowych źródeł...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung