reklama

MCSE Core 4 zestaw

Potrzebujesz podnieść swoje kwalifikacje, pozycję w firmie, poprawić sobie sampoczucie - nic prostszego - weź udział w programie certyfikacyjnym Microsoftu.

Wydawnictwo Helion proponuje Ci zestaw czterech książek z serii Exam Cram™, dzięki którym zdobycie certfikatu nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Książki "Networking Essentials" zawierają przykładowe testy - to ich podstawowa zaleta. Podczas prawdziwego egzaminu będziesz rozwiązywał podobnie skonstruowane - podchwytliwe zadania. W naszych książkach znajdziesz m.in.: wyjaśnienie, dlaczego dobre (pozornie) odpowiedzi są błędne, czym różnią się testy o stałej liczbie pytań i testy apatacyjne (nowość egzaminów!), jak szybko uzyskać prestiżowy tytuł MCSE, dlaczego warto jeszcze w tym roku starać się o certyfikat po ścieżce Windows NT 4, ściągę z najważniejszymi pojęciami potrzebnymi do zdania egzaminu. Kupując zestaw MCSE Core 4, stajesz się posiadaczem pełnego, tłumaczonego na język polski "braindumpu". Nawet jeśli nie planujesz zdobycia certyfikatu, seria MCSE Core 4 pomoże Ci wyjaśnić wiele problemów związanych, np. z administracją produktów firmy Microsoft.

Informacje dodatkowe o MCSE Core 4 zestaw:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2000-02-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371972822

Kup książkę MCSE Core 4 zestaw

MCSE Core 4 zestaw - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi