Mazury na weekend

To będzie udany weekend! Starannie zaplanowane trasy weekendowe. Aktywny, niebanalny wypoczynek, niespodzianki dla dzieci, nowe miejsca oraz dobrze znane atrakcje.

- kopernikański przewrót w turystyce: tajemnicza Warmia, wakacyjne Mazury, cicha Suwalszczyzna, krzyżackie zamki, przystanie żeglarskie, Mała Litwa, woda, lasy i niebo po horyzont
- wędrówki „filmowym szlakiem”, czyli Mazury śladem znanych i lubianych filmów (Dom nad rozlewiskiem, Czarne chmury)
- informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić

„Całą drugą dekadę życia spędziłem na Mazurach. Idealny wręcz teren na nastoletnie rajdy, harcerskie biwaki, wakacyjne wyprawy. Piękne wspomnienia... Dziś w pędzącym na łeb na szyję świecie wiem, że na stałe nie jest to już miejsce dla mnie. Ale na weekend? Świetny pomysł!” Kamil M. Śmiałkowski, dziennikarz, scenarzysta, autor książek „Bond.Leksykon” i „Wampir.Leksykon”

„To już praktycznie logistyczne gotowce – nie trzeba ślęczeć nad mapą i przewodnikami, żeby zaplanować zwiedzanie”. „Gazeta Wyborcza”

Informacje dodatkowe o Mazury na weekend:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Mazury na weekend