Matematyka z pisakiem. Uczę się sprawnie liczyć. Klasa 3

,,Matematykę z pisakiem. Uczę się sprawnie liczyć" polecamy tym, którzy chcą, aby ich dziecko polubiło matematykę.

- Książka została opracowana zgodnie z obowiązującą podstawą programową.

- Zawiera zestaw różnorodnych ćwiczeń rachunkowych oraz praktyczne zadania tekstowe.

- Zmywalny pisak pomaga w korygowaniu pomyłek: błąd zawsze można wymazać, a ćwiczenie, które sprawiło trudność - powtórzyć.

Z ,,Matematyką z pisakiem" dziecko bez stresu nauczy się sprawnie liczyć i rozwinie kluczowe umiejętności matematyczne

Informacje dodatkowe o Matematyka z pisakiem. Uczę się sprawnie liczyć. Klasa 3:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2021-03-26

Kup książkę Matematyka z pisakiem. Uczę się sprawnie liczyć. Klasa 3

Matematyka z pisakiem. Uczę się sprawnie liczyć. Klasa 3 - opinie o książce

Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Kosmos. Ciekawostki dla dzieci
Agnieszka Bator0
Okładka ksiązki - Wyrazy i zdania do nauki czytania. Duże litery. Kosmos. Ciekawostki dla dzieci

Książka do rozwijania zainteresowań technicznych małych czytelników oraz pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o odkrywaniu...

Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 5 lat naklejki, kolorowanki, papierowe laleczki
Agnieszka Bator0
Okładka ksiązki - Co mam włożyć? Książeczka ubieranka od 5 lat  naklejki, kolorowanki, papierowe laleczki

,,Co mam włożyć?" to aktywizująca książeczka zachęcająca najmłodszych do: - samodzielności w ubieraniu się dzięki dołączonym do książki kartonowym laleczkom...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska