Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera

"Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka, która opowiada o życiu najsłynniejszego polskiego przestępcy i świadka koronnego, czyli o Masie.

Jak bardzo krzywdy z przeszłości mogą odbić się na naszym życiu? Jak wielkie znaczenie mają ludzie wokół, Ci, którzy są naszymi przyjaciółmi lub wrogami? "Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka, która przedstawia życie Masy.

Jarosław Sokołowski czyli Masa zapamiętywał wszystkich, którzy wyrządzili mu w życiu jakąś krzywdę. Czy to znajomi ze szkoły, rodzina, lekarz, a może i ON sam: nie miał dla nikogo litości. Chciał jak najszybciej zrealizować swoją zemstę, jednocześnie nie czekał bezczynnie na odpowiedni moment! Przede wszystkim stał się zapaśnikiem, a potem gangsterem. Bez litości, bez wymówek i łaskawości. Masa ma wiele na sumieniu. W niniejszej publikacji zwierza się ze wszystkiego, co zrobił.

"Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera" to książka do bólu szczera, ukazuje najgorsze i najbardziej bolesne wspomnienia. Nie znajdziemy tutaj kłamstwa ani kolorowania rzeczywistości: Masa doskonale wie, że nie można już zmienić przeszłości. Mamy niepowtarzalną okazję dowiedzieć się wielu faktów, o których nie mieliśmy pojęcia. Ponadto to świetna okazja do zapoznania się z motywacją słynnego gangstera, jego trudnym życiem i decyzjami, które zmieniły na zawsze bieg życia wielu osób.

Jarosław Sokołowski "Masa" jest polskim przestępcą, a obecnie świadkiem koronnym. Kiedyś zajmował wysoką pozycję w gangu pruszkowskim.

Informacje dodatkowe o Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera:

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Tagi: Literatura faktu biografie mafia historyczne masa

Kup książkę Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera

Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera - opinie o książce

Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks
Janusz Szostak0
Okładka ksiązki - Więzienny świat. Korupcja, przemoc, seks

Więzienny świat Korupcja, przemoc, seks Rozmowy zza krat. Autor spędził na rozmowach ze skazanymi setki godzin. W efekcie powstał zbiór kilkudziesięciu...

Widziadła świadectwa z zaświatów
Janusz Szostak0
Okładka ksiązki - Widziadła świadectwa z zaświatów

,,Widziadła świadectwa z zaświatów"- to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów, które zasiedliły zjawy. To relacje...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski