reklama

Marki, wynalazki, wzory użytkowe. Ochrona własności przemysłowej

Patent na innowację!

Wynalazki, znaki towarowe, wzory użytkowe i przemysłowe Skuteczna ochrona własności przemysłowej Efektywne zarządzanie i wycena Aspekty międzynarodowe i europejskie Praktyczne przykłady

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wynalazki od zawsze napędzały rozwój ludzkości. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, uruchamiamy procesy innowacyjne, przeprowadzamy badania, przedstawiamy niespotykane dotąd projekty, wzory i znaki. Tworzymy produkty, które czynią życie łatwiejszym i przyjemniejszym oraz są odpowiedzią na nasze potrzeby. Jednak tak jak potrzeba jest matką wynalazku, tak ochrona patentowa powinna być jego logicznym następstwem.

Bez względu na to, czy pracujesz w laboratorium badawczym, projektujesz logo firmy, czy opracowujesz urządzenie umożliwiające podróże w czasie, zawsze powinieneś zadbać o bezpieczeństwo tego, co stworzyłeś. Chroń swoją własność przemysłową. Strzeż praw do marki. Pilnuj, by nikt niepowołany nie przywłaszczył sobie Twojego wynalazku.

System własności przemysłowej: Własność przemysłowa i jej źródła. Znaczenie prawa własności przemysłowej w każdym przedsiębiorstwie. Przedmioty prawa własności przemysłowej - ze szczególnym uwzględnieniem wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych czy znaków towarowych. Powstanie patentu, uzyskanie prawa ochronnego i prawa z rejestracji. Analiza zagadnień wyceny własności przemysłowej oraz najistotniejsze sprawy związane z efektywnym zarządzaniem tą wyceną. Kwestia prawa własności przemysłowej poza granicami kraju.

Informacje dodatkowe o Marki, wynalazki, wzory użytkowe. Ochrona własności przemysłowej:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-02-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Marki, wynalazki, wzory użytkowe. Ochrona własności przemysłowej

Marki, wynalazki, wzory użytkowe. Ochrona własności przemysłowej - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung