Mamy dla Mamy. Macierzyństwo

Tom 2 cyklu Mamy dla Mamy

Książka autorstwa 1200 kobiet! Ponad 690 stron, 170 rozdziałów dotyczących okresu wczesnego macierzyństwa – z dziećmi w wieku do 3 lat. Każdy z nich ma swoją autorkę, ale jest efektem dyskusji kilkuset mam.

Ta książka to efekt szalonego projektu, którego realizacji podjęło się ponad 1000 kobiet – mam i ekspertek w swoich dziedzinach. Są wśród nas m.in. lekarki, psycholożki, farmaceutki, położne, doule, doradczynie laktacyjne, dietetyczki, pedagożki, fizjoterapeutki czy prawniczki, które postanowiły podzielić się swoją wiedzą dotyczącą dziecka, mamy i rodziny. Przez rok prowadziłyśmy żywe i emocjonujące dyskusje, pragnąc wspólnie wypracować dla Ciebie wartościową książkę.

Działy:

ISBN: 978-83-952660-5-8

Tagi: macierzyństwo

Kup książkę Mamy dla Mamy. Macierzyństwo

Mamy dla Mamy. Macierzyństwo - opinie o książce

Najbardziej obszerny poradnik dla rodziców. Napisany przez mamy dla mam. Jeśli szukasz książki idealnej, którą czyta się jak rozmowę z przyjaciółką to właśnie znalazłaś.

Porusza mnóstwo tematów, o których czasem jeszcze nie pomyślałaś lub dopiero będą Cię dotyczyć. Od rozwoju małego człowieka, chustonoszenie czy powrót do pracy każdej z mam.

Zdecydowanie polecam! Zamiast szukać w Google odpowiedzi na swoje pytania czy zamiast słuchać rad "dobrej cioci" to zainwestuj w książkę, która wygrywa rzetelną wiedzą i praktyką.

Ilość stron mówi sama za siebie... pytań jest mnóstwo jednak doświadczenie mam jest na wyciągnięcie ręki.

Mamy dla Mamy. Ciąża
1200 Mam zaangażowanych w projekt "Mamy piszą książką"0
Okładka ksiązki - Mamy dla Mamy. Ciąża

Książka autorstwa 1200 kobiet! Ponad 380 stron, 89 rozdziałów na temat okresu przygotowania na pojawienie się dziecka. Każdy z nich ma swoją...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;