Mam cukrzycę typu 1. Poradnik dla pacjenta i jego rodziny

Jedyna na Polskim rynku książka zgodna z aktualnymi zaleceniami PTD (2018). Napisana przez sławy rodzimej diabetologii (redakcja naukowa: dr hab. n. med. Agnieszka Szypowska; rada naukowa: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Myśliwiec, prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz-Chobot, prof. dr hab. n. med. Barbara Głowińska-Olszewska, prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski, dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska, dr hab. n. med. Joanna Nazim), językiem dostępnym dla najmłodszych pacjentów. Polecana przez profesjonalistów.

Informacje dodatkowe o Mam cukrzycę typu 1. Poradnik dla pacjenta i jego rodziny :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-947591-0-0

Tagi: rodzina Cukrzyca choroba cukrzyca typu 1

Kup książkę Mam cukrzycę typu 1. Poradnik dla pacjenta i jego rodziny

Mam cukrzycę typu 1. Poradnik dla pacjenta i jego rodziny - opinie o książce

Avatar użytkownika - MArtT
MArtT
Przeczytane:2019-03-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2019, Mam, Ulubione :),

Książkę otrzymaliśmy od diabetologa. Uważam, że każdy diabetyk i jego rodzina powinni mieć możliwość jej przeczytania. Napisana jest jasno i zrozumiale. Porusza ważne tematy oraz wyjaśnia w sposób prosty takie trudność, jak np. liczenie wymienników. Brakuje mi jedynie rozwinięcia tematu przeżywania choroby przez członków rodziny diabetyka. Skupiono się wyłącznie na rodzicach i rodzeństwie dziecka.

Ogromny plus tej książki to moim zdaniem podkreślanie racjonalnego podejścia do cukrzycy. Autorzy radzą żeby nie przesadzać w żadną ze stron.

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski