Mały przewodnik po świecie Bridgertonów. Cała prawda o czasach regencji

Obowiązkowa lektura dla wielbicieli popularnego serialu Netflixa i bestsellerowych powieści Julii Quinn, a także wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoje życie odrobiną wspaniałego romansu... Pragniesz wrócić do socjety? Marzysz o tym, by zostać największym podrywaczem w Londynie? Potrzebujesz pomocy w opanowaniu sztuki omdlewania w towarzystwie kawalerów? Niech ten przewodnik po świecie Bridgertonów poprowadzi cię przez burzliwe życie panny na wydaniu. Którą postacią z Bridgertonów jesteś? Jak tam twoje umiejętności życia w epoce regencji? Czy po partyjce Hulaków i drabin wejdziesz na szczyt hierarchii towarzyskiej, czy spadniesz na samo dno? I najważniejsze: jak ty i twoja druga połowa wypadacie według ,,Ankiety kontrolnej prawdziwej miłości"? Pełna quizów i apetycznych ciekawostek z epoki regencji książka odsłania niemal wszystkie tajemnice świata Bridgertonów!

Informacje dodatkowe o Mały przewodnik po świecie Bridgertonów. Cała prawda o czasach regencji:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2022-03-22
Kategoria: Historyczne
ISBN: 9788382025033
Tytuł oryginału: The Little Book of Bridgerton. The Regency World of Bridgerton Laid Bare

Kup książkę Mały przewodnik po świecie Bridgertonów. Cała prawda o czasach regencji

Mały przewodnik po świecie Bridgertonów. Cała prawda o czasach regencji - opinie o książce

Avatar użytkownika - Czytomanka
Czytomanka
Przeczytane:2022-05-09,

Uwielbiam cały cykl Bridgertonów i jestem jedną z największych fanek! Nie mogło zabraknąć kolejnej książki z ich cyklu- Mały przewodnik po świecie Bridgertonów. Oczywiście jako duża fanka nie zawiodłam się.

IG: Czytomanka

👉 Książka pełna quizów sprawdzająca wiedzę na temat Bridgertonów, znajdą się również kolorowanki i wykreślanki. Poradnik zdradza wszystkie tajemnice świata tej cudownej rodziny. Genialne wprowadzenie w świat tradycji i obyczajów czasów regencji.

👉 Obowiązkowy poradnik dla fanów rodziny Bridgertonów. Mnóstwo ciekawostek, wiedzy, różne wątki. Znajdziemy tu takie rozdziały jak: Okres regencji- daty, przewodnik po języku, pełno skandali, miłość i zaloty, nauka tańca, kobiety pionierki i wiele innych. Każdy fan będzie zachwycony poradnikiem.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana