reklama

Mali WIELCY. Taylor Swift

Mała Taylor dorastała na plantacji choinek w Pensylwanii. Już w dzieciństwie pokochała muzykę, która stała się jej pasją. Pobierała lekcje śpiewu i aktorstwa, brała udział w konkursach i występowała na lokalnych scenach. Mimo że rówieśnicy jej nie akceptowali, nie przestawała wierzyć w siebie. Pisała piosenki inspirowane własnymi doświadczeniami i uczyła się gry na gitarze. Poruszające utwory z pierwszego albumu wokalistki z miejsca podbiły serca słuchaczy, którzy utożsamiali się z ich przekazem. Każda kolejna płyta powiększała grono jej fanów. Wkrótce Taylor stała się megagwiazdą, ustanawiała rekordy sprzedaży płyt i frekwencji na koncertach, zdobyła niezliczone nagrody. Zaangażowała się w obronę praw kobiet i działalność społeczną. Magazyn ,,Time" uhonorował ją tytułem Człowieka Roku 2023. Oto niezwykła historia Taylor Swift, dziewczynki zafascynowanej muzyką, która dzięki talentowi i determinacji podbiła świat i została jedną z najpopularniejszych i najbardziej podziwianych artystek naszych czasów.

Mali WIELCY - bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków i projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie! Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia.

Wyjątkowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie i przystępny język opowieści pozwala dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces.

Każda książka zawiera dodatek w formie biografii przedstawionej na osi czasu z datami, faktami, ciekawostkami i zdjęciami bohatera opowieści zapewniając wartościowy element edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękne kolorowe ilustracje będące dziełem artystów z całego świata i duża czcionka czynią z serii Mali WIELCY idealną lekturę zarówno do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania. Twarda i szyta oprawa zapewniają doskonałą trwałość.

Seria Mali WIELCY uczy i inspiruje dzieci, by mierzyły wysoko i osiągały wielkie cele. Teraz MALI wkrótce WIELCY!

Informacje dodatkowe o Mali WIELCY. Taylor Swift:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-10-16
Tytuł oryginału: Little People, BIG DREAMS. Taylor Swift

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży Publikacje o sztuce i artystach dla dzieci i młodzieży Biografie i autobiografie dla dzieci i młodzieży Publikacje z wiedzy o świecie dla dzieci i młodzieży Publikacje o konkrentnych miejscach i ludziach dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Mali WIELCY. Taylor Swift

Mali WIELCY. Mali WIELCY. Albert Einstein
Maria Isabel Sanchez-Vegara0
Okładka ksiązki - Mali WIELCY. Mali WIELCY. Albert Einstein

Albert jako dziecko niewiele mówił, ale jego głowa była pełna pomysłów! Na początku nie odnajdował się w szkole, wkrótce jednak zakochał się w fizyce...

Mogę zostać dociekliwym naukowcem
Maria Isabel Sanchez-Vegara 0
Okładka ksiązki - Mogę zostać dociekliwym naukowcem

Poznaj życie wyjątkowych ludzi- od projektantów poprzez artystów po naukowców. Każdy z nich osiągnął niezwykle rzeczy. A wszystko zaczęło się od dziecięcych marzeń....

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski