Mała wielka uczta

Pierwsza książka autorki jednego z najpopularniejszych blogów kulinarnych w Polsce. Tych przepisów nie znajdziecie na blogu!

Paulina Stępień to jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce. Od pięciu lat prowadzi blog kotlet.tv. Z jej przepisów korzystają setki tysięcy osób miesięcznie.

W książce znalazło się 130 nowych przepisów na atrakcyjne potrawy, dobranych tak, aby sprawdziły się zarówno podczas niedzielnego obiadu, jak i w tygodniu, gdy brakuje czasu na gotowanie, aby było smacznie i dla całej rodziny. Każdy przepis to sprawdzony pomysł na danie. Swoje pomysły na potrawy Paulina wynajduje w starych rodzinnych zeszytach, ale też podróżując i odkrywając lokalne polskie przysmaki.

Informacje dodatkowe o Mała wielka uczta:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2015-01-28
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Mała wielka uczta

Mała wielka uczta - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2015-02-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Ciekawy układ, zachęcając szata graficzna. Autorka zamieszcza przepisy na różne okazje. Jedne dania nie wymagają dużego doświadczenia kulinarnego, inne można wykorzystać na "specjalne" okazje.
Systemowość prawa europejskiego
Michał Stępień0
Okładka ksiązki - Systemowość prawa europejskiego

Dr Michał Stępień - absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie również uzyskał stopień doktora nauk prawnych...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski