Makrauchenia i ogród łagodności

Czy lubicie opowieści, w których bohaterowie są z natury dobrzy? Czy lubicie czytać krótkie historie, które mają minimum słów, a pozostawiają po sobie dobre samopoczucie i zmuszają do refleksji? Czy lubicie, kie- dy po zamknięciu książki ogarnia Was spokój, a dobre myśli krążą wokół? Jeśli tak, sięgnijcie do tych historii.

Oddana do Waszych rąk książeczka jest zbiorem ciepłych opowieści. Nie infantylnych, ale pokazujących, że każdy z nas może stworzyć swój prosty wymiar szczęścia. Czasami potrzeba tak niewiele, by poczuć się spełnionym i szczęśliwym.

Bohaterka tych opowieści znalazła sposób na to, żeby znaleźć swoją krainę hygge, swoją krainę łagodności. Ona wie, że nie trzeba być Bat- manem, rycerzem czy innym wielkim bohaterem, by zbudować piękny, prosty świat, w którym dobro będzie się mnożyć. Makrauchenia tworzy atmosferę przyjaźni i dobra, a jednocześnie jest wzorem pracowitości i ma wiele talentów.

Informacje dodatkowe o Makrauchenia i ogród łagodności:

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2024-03-18
Kategoria: Opowiadania

Tagi: Materiały edukacyjne Psycholog/pedagog szkolny Edukacja - wychowanie fizyczne Przedszkola Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Rodzina i zdrowie arteterapia Nauczanie przedszkolne Dla dorosłych początkujących czytelników

Kup książkę Makrauchenia i ogród łagodności

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;