reklama

Makijażowy ANTI-AGING

,,Makijażowy anti-aging" to jedyna taka książka na rynku.

Rzetelny poradnik przygotowany przez profesjonalistkę z myślą o kobietach 35+, które pragną nauczyć się samodzielnie wykonać efektowny i szybki makijaż każdego dnia, a także zadbać o skórę i samopoczucie.

To doskonała publikacja również dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych.

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów oraz wskazówek krok po kroku.

Spektakularne metamorfozy przeszły m.in. Helena Norowicz i Izabela Trojanowska.

Informacje dodatkowe o Makijażowy ANTI-AGING:

Makijażowy ANTI-AGING - opinie o książce

Avatar użytkownika - Agusia1
Agusia1
Przeczytane:2023-12-13, Przeczytałem,

Doskonała pozycja na polskim rynku. Czekałam na taki poradnik. Autorka Kasia Wrona, makijażystka z międzynarodowym doświadczeniem przekazuje nam krok po kroku jak pielęgnować cerę, dbać o zdrowy wygląd naszej skóry i wykonać doskonały makeup. Jest to rzetelny poradnik dla każdej kobiety. Nie trzeba być profesjonalnym makijażystą żeby zrobić profesjonalny makeup. Autorka przekazuje nam wiedzę w sposób przystępny, podaje triki makijażowe, podsuwa produkty niezbędne do codziennej pielęgnacji. Dzieli sie swoim doświadczeniem, z którego mogą czerpać profesjonaliści, ale też kobiety w wieku dojrzałym nie mające wcześniej kontaktu z makijażem. Dzięki praktycznym poradom i wskazówkom każdy poprawi niedoskonałości i pokusi się o samodzielne wykonanie makijażu. Poszczególne rozdziały książki pozwolą na wnikliwą analizę naszych partii twarzy i dobranie odpowiedniego sposobu podkreślenia jej atutów. Jak sama autorka napisała: ,,Nigdy nie słuchaj przyjaciółki, ona ma inną skórę i inne potrzeby niż ty". Teraz nie musimy polegać na opinii naszych przyjaciółek. Mamy kompletne kompendium wiedzy o pielęgnacji i makijażu pod ręką. Smaczku tej pozycji dodają spektakularne metamorfozy znanych, dojrzałych kobiet. Dodatkowym atutem są ciekawostki z sesji, makijażowe triki gwiazd i elementy historii marek kosmetycznych. Doskonała pozycja dla każdej kobiety, nie tylko dojrzałej i dla każdego makijażysty, nie tylko profesjonalnego. Zgadzam się z autorką, która napisała:,, Nie musisz bać się dojrzałości, ona też potrafi być piękna, inspirująca i pełna przygód".

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski