Magiczne praktyki i rytuały. Wprowadzenie do magii praktycznej

Popraw swoje codzienne życie dzięki odpowiednim praktykom

Poznaj proste czynności, które pomogą ci w rozwinięciu umiejętności magicznych

Praca z energią, postrzeganie aury, praca ze snami, wróżenie, czakry i magia ochronna, a także podstawy tworzenia zaklęć - oto działania, które pomogą ci rozwinąć i wzbogacić własną praktykę magiczną. Dzięki książce Brandy Williams, arcykapłanki wicca i niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie magii dowiesz się, jak za pomocą prostych praktyk wpłynąć na swoje życie niemal w każdej dziedzinie, w tym w miłości, finansach, marzeniach, dostatku czy zarządzaniu czasem.

Książka podzielona jest na część teoretyczną i praktyczną i jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Osoby, które nie miały styczności z magią, znajdą w niej wyjaśnienie podstawowych pojęć i procesów magicznych. Ta cenna, uznana przez czytelników publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń z zastosowaniem takich technik, jak uziemianie, centrowanie, tworzenie tarcz czy wznoszenie osłon chroniących dom.

,,Napisana w przejrzysty sposób książka, która przyda się każdemu, kto pragnie opanować podstawy magii praktycznej."

- ,,Publishers Weekly"

Informacje dodatkowe o Magiczne praktyki i rytuały. Wprowadzenie do magii praktycznej:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-08-28
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Practical Magic for Beginners: Techniques and Rituals to focus Magical Energy

Tagi: Mistycyzm magia okultyzm

Kup książkę Magiczne praktyki i rytuały. Wprowadzenie do magii praktycznej

Magiczne praktyki i rytuały. Wprowadzenie do magii praktycznej - opinie o książce

Avatar użytkownika - niezdarusia
niezdarusia
Przeczytane:2024-09-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Magiczne praktyki i rytuały. Wprowadzenie do magii praktycznej" to ciekawa książka, która opowiada o użyciu magii w praktyce.

Bardzo lubię tego typu tytuły, przedstawiają różnego rodzaju wierzenia i czynności, które mają przynieść jakiś skutek. Taka otoczka, która sprawia, że nasz umysł zwykłe rośliny czy czynności zaczyna postrzegać jako "magiczny" środek do celu. Sprawia, że zwykłe przedmioty czy otoczenie stają się wyjątkowe. Cóż, nie powiem, jest to fascynujące.

Autorka zawiera w tej pozycje wiele różnych ćwiczeń mających pomóc osiągnąć pożądane cele. Przedstawia również różne rytuały jak znaleźć pracę, miłość, jak zapewnić sobie ochronę, jak kontrolować czas, czy uzdrowić siebie oraz innych.

Przeczytamy tutaj o energii ochronnej, energii przedmiotów, czasie, procesach magicznych, przestrzeni rytualnej, rezultatach rytuałów etc.

Lektura ta jest dobrze napisana, choć na pewno nie jest to rodzaj książki, którą czyta się od deski do deski, a raczej która skłania do pracy, do inspiracji.

Zwraca uwagę tutaj również na intencję. Jest to bardzo ciekawa książka. Pokazuje również jak różne wierzenia się przecinają czy współwystępują.

Jeśli interesuje was tematyka magii i szukacie tytułu, który przedstawi Wam jak z nią pracować, albo podobnie jak mnie, interesują Was różnego rodzaju wierzenia, to myślę, że ten tytuł przypadnie Wam do gustu.

Brandy Williams0
Okładka ksiązki - Magiczne sznury. Jak wykorzystać moc węzłów do manifestacji pragnień i praktyk magicznych

Jak dzięki splotom wyzwolić w sobie moc i energię, które wpływają na rzeczywistość fizyczną i duchową? Magia sznurów to jeden z najłatwiejszych...

Brandy Williams0
Okładka ksiązki - Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących. Wprowadzenie do magii praktycznej

To przystępny podręcznik, który wprowadza w zagadnienia magii praktycznej. Część teoretyczna w prosty sposób omawia liczne kwestie związane z przygotowaniem...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz