Made in Kraków

Album Made in Kraków przedstawia jedno z najpiękniejszych miast Europy w obiektywie znanego fotografa Przemka Czai. Zdjęcia jego rodzinnego miasta zachwycają nowoczesnym ujęciem i niepowtarzalnym klimatem.

Kraków to dla fotografa ogromne wyzwanie. Dziesiątki miejsc, panoram, tysiące detali tętniących życiem ulic, ale także pełne tajemnic ciche zakamarki miasta, z dala od świateł, ukryte przed tłumami turystów. Wydaje się, że wszystko co dotyczy Krakowa zostało już uwiecznione, skadrowane i udokumentowane, dlatego niełatwo jest stworzyć nowy, własny obraz miasta. Zapraszam na strony tej publikacji, gdzie spotkacie mój ukochany Kraków, któremu co jakiś czas staram się podkraść i uwiecznić jego piękno, klimat, tajemnice i rytm.

Przemek Czaja

Przemek Czaja - krakowski fotograf, który w krótkim czasie stworzył własny, niepowtarzalny styl uwieczniania w obiektywie Królewskiego Miasta. Autor jest członkiem wielu międzynarodowych grup fotograficznych, m.in. World in B&W, Black & White Universe, Black & White Photography, This Magazine, Fotografia, a jego prace są często wyróżniane i nagradzane. Zdjęcia Przemka Czai są wykorzystywane do promocji Krakowa i Małopolski, wzbogacając targi turystyczne i wydarzenia kulturalne na świecie. Autorska galeria jego prac mieści się przy ulicy Kanoniczej, jednej z najpiękniejszych ulic Starego Miasta. Fotografie Przemka Czai można oglądać na profilu Facebooka Made in Kraków.

Informacje dodatkowe o Made in Kraków:

Wydawnictwo: Copernicus Center Press
Data wydania: 2018-10-23
Kategoria: Architektura, kultura, sztuka

Kup książkę Made in Kraków

Made in Kraków - opinie o książce

Szczerbata śmierć