reklama

Lucian

Tom 1 cyklu Filthy Marcellos

Pierwszy tom zagranicznej bestsellerowej serii mafijnej!
Dla fanów książek Cory Reilly!

Lucian Marcello zdaje sobie sprawę z oczekiwań, które spoczywają na nim jako na najstarszym synu jednego z najpotężniejszych donów północnoamerykańskiej Cosa Nostry. W jego świecie rodzina to coś więcej niż krew i nazwisko. To honor, szacunek, interesy i życie. Nie ma niczego ważniejszego. Urodził się w tym świecie i w tym świecie umrze.
Jordyn Reese skupia całą siłę i energię na pozostawaniu poza radarem mężczyzny, który nie zawahałby się ani chwili, żeby ją zabić. Jej życie jest zdominowane przez otaczających ją członków niebezpiecznego klubu motocyklowego, a przyszłość zależy głównie od tego, jak użyteczna dla nich będzie. Ostatnie, czego dziewczyna potrzebuje, to żeby jakiś mafioso ściągał na nią jeszcze więcej uwagi.
Niesłychanie okrutny Lucian nie spocznie, dopóki nie zlikwiduje zagrożenia czyhającego na Jordyn. To jednak może go kosztować więcej, niż sądzi.

Informacje dodatkowe o Lucian:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-10-07

Kup książkę Lucian

Lucian - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-07-17, 2022,

Lucian to kiepska wersja romansu mafijnego.

Jordyn Reese dziewczyna dla której cały świat to gang motocyklowy. Świat w którym dzięki jej chłopakowi była bezpieczna bo uznał ją za swoją i była pod ochrona jednak po jego śmierci warunki zasad gangu motocyklowego zmieniły się. Will przywódca chciał aby stała się jedną z wielu ćpunek, dziwek, jego gangu. Jordan przez swój bunt została dotkliwie pobita, jednak od śmierci ratuje ją Lucian.

Lucian dzieciak który, został zabrany z ulicy i adoptowany przez capo Costa Nostra. W wieku ośmiu lat zyskał dwóch braci, rodziców i nowy świat w którym doskonale się odnajdywał, świat mafii. Jedno spotkanie i uwierzył w miłość od pierwszego wejrzenia. Po wypadku Jordyn obiecał jej bezpieczeństwo i ochronę.

Romans mafijny, który się dobrze zapowiadał, ale został zduszony przez słodycz, nijakich bohaterów i pourywane wątki. Pierwsza część należy do Jordyn, jej historia to pełna grozy, strachu i niepewności, ale im czytelnik tak naprawdę się wczyta ta historia zostaje ucięta szybkim cięciem i przeskakujemy na historię Luciana. Zagrożenie głównej bohaterki nagle znika, rozwiązanie w białych rękawiczkach i zaczynami historię całkiem innej osoby. Lucian i Jordan ich relacje są zbyt nieskazitelne, zbyt słodkie, zbyt piękne aby były prawdziwe.
Historia Luciana jest przewidywalna, niestety jego zagrożenie idzie szybko odkryć przez co książka nie ma nic w sobie aby utrzymać zainteresowanie czytelnika.

Lucian to zdecydowanie słaba pozycja w kategorii romansu mafijnego, Szybko się czyta, ale szybciej się zapomina.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-10, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 52 książki 2021, 2021, Romans,

"Lucian" Bethany Kris to pierwszy tom z serii "Filthy Marcellos". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu.

Książka napisana jest bardzo dobrze i przyjemnie jest zanurzyć sie w jej świat. Idealna do czytania na wieczór zwłaszcza dla zabicia czasu. Zakochałam się w tej powieści.

Lucian Marcello urodził się w brutalnym świecie. Pełnym przemocy i śmierci. I również w tym świecie umrze. Rodzina to dla niego coś więcej niż tylko krew i nazwisko. To honor, szacunek i życie.

Jordyn Reese za wszelką cenę stara się unikać pewnego mężczyzny. Szuka każdej okazji, żeby ją poniżyć i nie zawahałby się jej zabić. Nic dla niego nie znaczy i na każdym kroku jej ro pokazuje. Należy do klubu motocyklowego i ostatnie czego potrzebuje to żeby jakiś mafioso ściągał na nią jeszcze więcej uwagi

Jednak Lucian nie spocznie dopóki nie zlikwiduje zagrożenia jakie czeka na Jordyn. Nie spodziewa się tylko iż może to go kosztować więcej niż myśli.

Zdecydowanie polecam. Jest to jeden z tych romansów mafijnych, w których świat zdecydowanie warto się zagłębić.

Nie mogę się doczekać następnych tomów.

Jeszcze raz polecam.

Bethany-Kris w swojej książce "Lucian" zaprasza czytelników do pełnej emocji podróży przez świat mafijnego podziemia, gdzie honor, lojalność i zdrada przeplatają się w złożonej sieci powiązań rodzinnych.

"Lucian" to historia o sile rodzinnych więzi i brutalnych realiach mafijnego życia. Główny bohater, Lucian Marcello, jest mężczyzną uwięzionym między lojalnością wobec rodziny a własnym pragnieniem wolności. Kiedy jego drogi krzyżują się z Sofią Rossi, kuzynką jednego z jego największych wrogów, ich nieoczekiwane połączenie staje się zarzewiem dramatycznych konsekwencji. Fabuła jest pełna zwrotów akcji, które trzymają czytelnika w napięciu do samego końca.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski