Love is Burning

Tom 1 cyklu Heart Fire

Siedemnastoletnia Riley Miller w krótkim czasie zaczyna rozumieć, że wszystko, co ją otacza, jest kłamstwem. Każdy z jej świata wydaje się mieć jakieś tajemnice i ukryte motywy.

Problemy zaczynają się od momentu, kiedy jej jedyny przyjaciel James Anderson po wysłaniu tajemniczego SMS-a niespodziewanie zapada się pod ziemię.

Po zniknięciu Jamesa w pobliżu Riley coraz częściej zaczyna się pojawiać jego brat William Anderson, jednak i on wydaje się nie być z dziewczyną całkowicie szczery.

Riley dochodzi do wniosku, że nie może absolutnie nikomu ufać a już na pewno nie dwudziestoletniemu Brandonowi Waltersowi. Ale z tym z pewnością nie będzie żadnego problemu, bo jedyne, co do niego czuje, to czysta nienawiść.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Love is Burning:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-15

Kup książkę Love is Burning

Love is Burning - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-11-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

Jest to debiutancka powieść autorki,która spowodowała u mnie ogromne emocje tym co się w niej dzieje.
Na pierwszym planie jest postać Riley zmagająca się z wieloma problemami osobistymi i emocjonalnymi.Jej życie jest wielkim kłamstwem.Nawet mama,która się nią zajmuje nie jest z nią szczera.Zachowuje się tajemniczo sprawiając,że sekrety górują.
Jak na siedemnastoletnia dziewczynę to nasza bohaterka ma ciągle pod górę.Miałam wrażenie,że pod wpływem otaczających zmartwień gubi się pragnąc na chwile nie myśleć.Przez to popełnia błędy i podejmuje złe decyzje odnośnie kontaktów z nieodpowiednimi osobami oraz zachowaniem powodującym zamieszanie w jej sercu,ciele i duszy.

Powieść przedstawia historie złamanej i samotnej młodej dziewczyny,która łatwo ulega presji otoczenia.Chce poznać prawde,która jest przed nią zatajania a przez to jej decyzje są nieprzemyślane.Nagła utrata przyjaciela jest początkiem jej upadku…

Książka wciągnęła mnie od pierwszej aż do ostatniej strony.Dzięki dynamicznej akcji,sekretom,nieodpowiednim osobom oraz nieprzidywalnej fabule lektura czyta się z wielkim zainteresowaniem.
Zakończenie było wielkim wowww….zbyt szybkie i nieoczywiste.Nasuwają się pytania:dlaczego i kto jest odpowiedzialny za te wydarzenia?
Z wielka niecierpliwością czekam na drugi tom,który odkryje całą prawdę z życia bohaterki.
🔥Polecam🔥

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-12-29, Ocena: 5, Przeczytałem,

Życie Siedemnastoletniej Riley zmienia się z dniem, kiedy dowiaduje się, że matka nie jest z nią szczera. Dodatkowo po jednym ze SMS-ów jej przyjaciel James znika bez wyjaśnień.

Jeszcze dziwniej zaczyna się robić, kiedy wokół niej zaczyna kręcić się brat Jamesa, William Anderson, który nie wydaje się wobec niej całkowicie szczery. Dziewczyna już wie, że nikomu nie może ufać, a już na pewno nie Brandonowi Waltersowi.

Komu tak naprawdę może zaufać Riley?

Co stało się z Jamesem?

"Love is burning" historia, która nie wciąga od pierwszej strony, choć z każdą kolejną zaczyna być trochę lepiej. Akcja pędzi czasem moim zdaniem za szybko, co może być plusem i minusem, bohaterowie bywają irytujący. Co można wybaczyć autorce wiedząc, że to debiut?

Mamy tu również tajemnice i ciekawe zwroty akcji, które dodają smaczku całej historii.

Zakończenie zostawia nas w wielkiej niewiadomej i już wiem, że muszę sięgnąć po kontynuację.

Autorka ma bardzo fajny styl pisania, myślę, że im więcej pracy włoży w pisanie, tym jej książki będą bardziej dopracowane.

Dodam, że okładka jest cudowna ?

Polecam każdemu, kto potrzebuje czegoś lekkiego i mało wymagającego

do poczytania.

Ta książka daje wiele wartości, choć musisz je dostrzec sam, cytaty to cudo, fabuła, choć szybka to dużo emocji daje, czekam strasznie na 2 część

Fire of Loss
Roksana Majcher0
Okładka ksiązki - Fire of Loss

Kontynuacja historii Riley i Brandona z Love is Burning. Śmierć matki Riley ma ogromny wpływ na życie dziewczyny. Wszystko się zmienia, pojawiają się...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz