Louis de Funes. Synowie o ojcu

Znamy wszyscy Louisa de Funesa jako aktora. Jako człowiek ceniący dyskrecję, pozostaje nieznany. W tej książce-wspomnieniu synowie aktora chcą nam przybliżyć sylwetkę sławnego ojca. Będziemy mieli możność poznania bogatej osobowości aktora, jego interesującego życia, w którym nie brakło perypetii godnych filmowego scenariusza. Ta wzruszająca wędrówka, pełna zabawnych wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji, zachwyci wszystkich wielbicieli talentu Louisa de Funesa.

Informacje dodatkowe o Louis de Funes. Synowie o ojcu:

Louis de Funes. Synowie o ojcu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2014-01-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
Książka ta to biografia uwielbianego przeze mnie i wielu innych kinomaniaków francuskiego aktora Louisa de Funesa napisana przez jego dwóch synów. Zawiera opis zarówno życia prywatnego jak i zawodowego. Szczególnie bogate są opisy tego ostatniego. Przedstawiają one historię filmów i sztuk teatralnych w których grywał, jak się do nich przygotowywał, skąd czerpał swoje inspiracje, jak wyglądała praca na planie czy scenie oraz wiele wiele innych. To historia skromnego człowieka, kochającego swoją rodzinę, bardzo skrytego jeśli chodzi o życie prywatne, który uwielbiał to co robił czyli występy na scenie i chciał to robić by dawać ludziom wiele radości. Biografia napisana jest w sposób prosty, ciepły, czyta się ją bardzo przyjemnie. Książka zawiera spis sztuk oraz filmów w których wystąpił, zdjęć oraz ciekawych anegdot opisujących życie rodzinne, trudne początki kariery, ciężką pracę nad sobą i swoim warsztatem aktorskim oraz drogę na sam szczyt by stać się wielką gwiazdą.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski