Los dusz w czasach wielkiego ucisku

Dzisiaj świat utracił sens tego, co nadprzyrodzone. W Medjugorje wiele osób poszukiwało i znalazło sens w modlitwie, poście i spowiedzi.

ŚW. JAN PAWEŁ II

CZYM SĄ CZASY WIELKIEJ UDRĘKI?

W ciągu ostatnich kilku dekad dokonał się rozkład chrześcijaństwa, a szatan wyswobodził się z okowów. Rozpoczął się projekt ,,nowego świata bez Boga". Ludzkość jest w przededniu wielkiej próby, w której liczni opowiedzą się przeciwko Bożym prawom. Będzie to czas przerażającej ciemności.

Ojciec Livio Fanzaga w swojej najnowszej książce konfrontuje nas z wyzwaniami zmieniającego się radykalnie świata. Opierając się na słowach Matki Bożej z Medjugorje, odkrywa przed nami przesłanie dziesięciu tajemnic. Wyjaśnia, czym sa znaki ,,wielkiej udręki" i ,,wielkiej decyzji" zapowiadane od wieków przez mistyków.

Jak uwolnić się z sieci uprzedzeń i kłamstw, w którą złowił nas szatan? Czy podejmiemy decyzje i odwrócimy swoje oczy od zła? Czy zechcemy otworzyć serca przed Bogiem, który nas stworzył i odkupił?

Informacje dodatkowe o Los dusz w czasach wielkiego ucisku:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2023-04-01
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: La sorte delle anime nei giorni della grande tribolazione

Kup książkę Los dusz w czasach wielkiego ucisku

Postawcie na miłość
O. Livio Fanzaga0
Okładka ksiązki - Postawcie na miłość

Ta książka to długi list do młodych ludzi napisany po ponad 40 latach pracy katechetycznej wśród nich. Autor porusza zasadniczy problem, jaki dotyczy młodych...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka