Opracowania tej "Listy Katyńskiej" podjąłem się jako jeden spośród znikomej garstki pozostałych przy życiu byłych jeńców obozu Starobielsk. Chciałem w ten sposób spłacić Opatrzności Bożej cząstkę długu wdzięczności za własne ocalenie, a równocześnie oddać tę niejako ostatnią posługę tym wszystkim współjeńcom, którzy tragicznym zrządzeniem losu musieli złożyć swe życie w ofierze.

Informacje dodatkowe o Lista Katyńska. Jeńcy obozów Kozielsk, Ostaszków, Starobielsk. Zaginieni w Rosji Sowieckiej:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1989 (data przybliżona)
Kategoria: Historyczne

Kup książkę Lista Katyńska. Jeńcy obozów Kozielsk, Ostaszków, Starobielsk. Zaginieni w Rosji Sowieckiej

Lista Katyńska. Jeńcy obozów Kozielsk, Ostaszków, Starobielsk. Zaginieni w Rosji Sowieckiej - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-08-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam, Historyczne,

Jak mówi tytul całą ksiażka to praktycznie spis ofiar zabitych w Katyniu. Poza krótkim wstępem od wydawcy oraz o autora. Naprawę dla fascynatów tematem.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski