Lisek uczy dziedzi segregacji śmieci. Bio

Chcesz nauczyć swoje dziecko wrażliwości na świat? Zależy Ci na tym, aby od najmłodszych lat praktykowało zasady ekologii i przyczyniało się do poprawy kondycji naszej planety?

Seria książek o przesympatycznym zwierzaku poruszająca tematykę recyklingu może Ci w tym pomóc. "Lisek uczy dzieci segregacji śmieci. Bio" autorstwa Agnieszki Delakowicz-Borek to pozycja ucząca najmłodszych, jak segregować odpady.

Ze względu na duży postęp technologii, a co za tym idzie - zwiększone zanieczyszczenie środowiska poprzez fabryki czy spaliny samochodowe, nasza Ziemia dźwiga niesamowity ciężar. Potrzebna jest jej pomoc, dzięki której może wrócić do lepszej kondycji. Ludzie często jednak nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważny jest recykling - nie tylko dla środowiska i żyjących w nim zwierząt, ale także dla nas. Dlatego właśnie warto uczyć swoje dziecko szacunku do natury i dbania o środowisko od początku.

Książeczka "Lisek uczy dzieci segregacji śmieci. Bio" to jedna z czterech części serii o recyklingu, którą stworzyli Rafał Wejner i Agnieszka Delakowicz-Borek z myślą o młodych odkrywcach. Ta edukacyjna publikacja zawiera najważniejsze informacje na temat segregowania odpadów biodegradowalnych, czyli w najprostszym rozumieniu śmieci, takich jak pozostałości pożywienia czy skoszona trawa. Sympatyczny Lisek tłumaczy dzieciom w prosty i interesujący sposób, jak powinni rozumieć recykling i jakie zasady są najważniejsze w jego praktykowaniu.

Dzięki książeczkom z tej serii młody czytelnik nie tylko zdobywa niezbędną wiedzę, ale również wykształca w sobie umiejętność rozróżniania grup segregacji. Ponadto jeśli maluch od najmłodszych lat zaznajomi się z pojęciem recyklingu, w przyszłości o wiele łatwiej przyjdzie mu przestrzeganie tych zasad i z przyjemnością będzie ratować środowisko.

Informacje dodatkowe o Lisek uczy dziedzi segregacji śmieci. Bio:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020 (data przybliżona)

Kup książkę Lisek uczy dziedzi segregacji śmieci. Bio

Z okruchów nadziei