Liceum Ogólnomagiczne

Szkoła magii i czarodziejstwa w polskim systemie edukacji?

Mail z kuratorium oświaty lądujący w spamie nie był żartem! Wraz z zakończeniem ósmej klasy, Milena Majerska miała rozpocząć następny etap edukacji we wrońskim liceum ogólnomagicznym.

Mistyczne zaklęcia, księgi czarów, warzenie eliksirów i hodowla smoków? Raczej dysocjacja jonowa i omawianie ,,Nad Niemnem".

Nie tylko jednak skostniały system pozostaje problemem Mileny. Bezlitosna piramida społeczna, okrutni prześladowcy i stronniczy nauczyciele. Każdego dnia konflikty pomiędzy magami czystej krwi i tymi z niemagicznych rodzin przybierają na sile.

Gdy jednak szkolna drużyna koszykówki trafia do szpitala, uczniowie zaczynają szeptać o czarnej magii i pakcie z mrocznymi potęgami.

Informacje dodatkowe o Liceum Ogólnomagiczne :

Kup książkę Liceum Ogólnomagiczne

Liceum Ogólnomagiczne - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2021-11-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021, fantastyka, SF,
Komputerowy ćpun 2.0
Krzysztof Piersa0
Okładka ksiązki - Komputerowy ćpun 2.0

Ponad trzy miliardy ludzi na świecie korzysta z gier komputerowych. Dla jednych to chwilowa odskocznia, rozrywka i sposób na odreagowanie codziennych...

Komputerowy ćpun
Krzysztof Piersa0
Okładka ksiązki - Komputerowy ćpun

,,OCD-10" - to nie jest nazwa kolejnej gry komputerowej, ale numer klasyfikacyjny na międzynarodowej liście chorób, za jaką uznano uzależnienie od grania...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska