Level 26. Mroczne początki

E-book „Level 26. Mroczne początki” - multimedialna podróż w głąb świata zbrodni i kary \r\n\r\nNowość W.A.B. już w ofercie Virtualo – wkrótce także na iPadzie!\r\n\r\nAnthony E. Zuiker, twórca kultowych już seriali z serii „ CSI. Kryminalne zagadki...”, tym razem sięgnął po pióro w celu napisania mrocznego thrillera. W twórczej podróży przez najskrytsze zakamarki duszy mordercy towarzyszył mu znany pisarz Duane Swierczynski. Autorzy stworzyli mrożący krew w żyłach thriller, który na długo zostanie w pamięci każdego czytelnika.\r\n\r\nW USA od kilkunastu lat działa seryjny morderca. Zabija z niespotykanym okrucieństwem, często ćwiartując swoje ofiary. Wymyka się z miejsc zbrodni, z których wydawałoby się, że nie można uciec, i nie zostawia żadnych śladów. Co więcej, w swoim zbrodniczym postępowaniu jest nieprzewidywalny. Dlatego nie mieści się w 25-stopniowej skali używanej przez policję do klasyfikowania przestępców. Za wytropienie i zlikwidowanie mordercy władze wyznaczają dwadzieścia pięć milionów dolarów nagrody. Jednak chętnych jest niewielu - również wśród policjantów. Detektyw Steve Dark odszedł nawet ze służby, kiedy z rąk nieuchwytnego kata zginęli jego najbliżsi. Teraz jednak zostaje zmuszony do powrotu. Bo morderca może znów zaatakować, w każdym momencie i miejscu...\r\n\r\nE-book „Level 26. Mroczne początki” od 23.02 dostępny jest w sieci dystrybucji Virtualo – empik.com, gandalf.com.pl, amazonka.pl i u pozostałych Partnerów. Dzięki wplecionym w e-booka linkom czytelnik może śledzić rozwój akcji również w krótkich filmach na stronie www.level26.com. „Level 26. Mroczne początki” nie jest zwykłym ebookiem. To interaktywna gra dobra ze złem, która zaintryguje każdego czytelnika. Już wkrótce e-booka będzie można również czytać poprzez aplikację na iPada Virtualo.\r\n

Informacje dodatkowe o Level 26. Mroczne początki:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2011-02-23
ISBN: 978-83-7747-263-7

Kup książkę Level 26. Mroczne początki

Level 26. Mroczne początki - opinie o książce

Mam słabość do pozycji o seryjnych mordercach, ale jakoś ta książka nie wydaje mi się najlepszą ze swojego gatunku. Owszem akcja toczy się szybko, ale same postacie są tylko częściowo zarysowane i nie wzbudzają większych emocji. Może ku temu mają służyć filmiki, które uzupełniają historię i pokazują nam bohaterów. Ciekawy zabieg połączenia materiału internetowego i książki. Autorom brakuje jednak swobody językowej, psychologicznego pogłębienia postaci i zarysu motywacji samego seryjnego mordercy. Nie do końca udana pozycja, można przeczytać jako ciekawostkę.
Avatar użytkownika - Lusia1987
Lusia1987