Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia

W ciagu czasu spędzonego na ziemi, któy nazywamy życiem, wszyscy mamy do odrobienia pewne lekcje. Staje się to szczególnie widoczne wówczas, gdy pracujemy z umierajacymi. To oni uczą się i nas bardzo wielu rzeczy - jak właściwie przeżyć zycie, jak pzobywać się tego, co w nas złe, a odszukać to, co najlepsze w ns samych i innych. Wszystko sprowadza się do pytania:"Czy starczyło mi czasu, aby żyć właściwie?" Nauki z tej ksiązki - owoc ścisłej wspólpracy autorów, których opisane doświadczenianpochodzą z ich wykładów, warsztatów oraz rozmów z pacjentami i członkami ich rodzin - są po to, bysmy potrafili docenić wagę życia.

Informacje dodatkowe o Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2013-10-25
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia

Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia - opinie o książce

Dzieci i śmierć
Elisabeth Kubler-Ross0
Okładka ksiązki - Dzieci i śmierć

Książki Elizabeth Kübler-Ross są niewyczerpanym źródłem wsparcia i pocieszenia dla milionów ludzi na całym świecie. "Kiedy dziecko umiera" zajmuje...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski